Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minut temu, Fiamat napisał:

Jeśli znalazłeś swoje piórowe Święte Graale, to czemużby nie? Piękna trójca, gratuluję i, nie ukrywam, zazdroszczę.

Kocham japońskie pióra ale jednak Montblanc to kwintesencja piór wole je nawet od Nakayi! połączenie masywnego grubego pióra z elegancją po prostu ekstaza!!! Napisałem do Tuzanda, może wyśle mu Lwa do recenzji. Na pewno was poinformuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No, zrobiłeś wejście dzisiaj. To się nazywa prezentacja pogrążająca konkurencję.

Pieknie piszą, bez wzgledu na atrament, widzę, że nic nie przerywa, nic nie chlapie, po prostu swietne stalówki.

 

A moje gdzieś na biegunie, saniami pewnie jeszcze jadą :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję. redface Niestety ten krótki tekst nie jest mojego autorstwa. To Roy Bradbury z Kronik Marsjańskich...  A powiem Ci, że z tym jechaniem saniami to chyba możliwe, bo ten piętnastopak przyszedł mi w zeszłym tygodniu, a dwa pomarańczowe, które kupiłem parę dni wcześniej, jeszcze nie doszły. Bardziej, niż na biegun, stawiałbym na Himalaje. Po prostu mała grupa Tybetańczyków przenosi towar na piechotę przez te cholerne góry, do Indii, gdzie jest przepakowywany i już prościutko, rowerem, do Europy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis rano dotarla do mnie paczuszka z nowiutkim Sailorem 1911 Standard EF.
Dokladnie tak jak wielokrotnie to juz wyczytalem na tym forum, japonskie standardy grubosci kreski znaczaco roznia sie od Europejskich. Ponizej moj przyklad tego wlasnie zjawiska.

Duofold X i Sailor 1911 EF.

Sailor zadzialal w kilka chwil po wetknieciu naboju z atramentem. Stalowka twarda i ostra jak szpilka, a pomimo to slizga sie swietnie. Z tej czesci jestem bardzo zadowolony.
Co mnie lekko rozczarowalo, to masa piora. Nieco za lekkie a plastik nieco za tani, a za punkt odniesienia przyjmuje tu swojego wiernego Parkera wykonanego z akrylu.

Parker_Sailor.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj piszę MąBlą

2017_05_07_18_06_57.jpg

Ciekawostka:

Jak robiłem to zdjęcie zadzwonił telefon i musiałem wyjść na 3h. Oczywiście zapomniałem założyć skuwkę. Po powrocie wystarczyło postawić malutki przecinek i pióro pisze jak wcześniej, nic nie zaschło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...