Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na stalówce jest napisane WINGS Super Quality Fine. Jestem miło zaskoczony tym piórem. Kosztuje mniej niż TWSBI ECO a sprawuje się bardzo dobrze. Stalówka pisze bardzo gładko i nie wymagała żadnej ingerencji albo zabrania na micromeshową ścieżkę zdrowia. Powiem tak – to fajne pióro. Jasne, ze lepiej dozbierać na Pelikana albo Pilota CH 92, ale za 20 $ dostajemy sprawnie działające i dobrze piszące pióro z tłokowym systemem napełniania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ktoś mnie uprzedził. Tak, to Baoer 79. Chińczyk z zakręcaną skuwką. Jeszcze go nie testowałem, ale dobrze leży w ręce. A te ze zdjętą skuwką to ebonitowy Wahl Tempoint Greek Key z lat 1920-25. A atrament to KWZ Ink Maroon jakby ktoś był ciekaw. 

Od lewej: Baoer 79, Jinhao 321, Baoer 519, kopia Baoera 051 (wygląda tak samo, ale ma inną stalówkę i sekcję - nie pasuje skuwka od 051), Baoer 051, Wahl Tempoint. Pióra jak pióra, ale jakie mają fajne stalówki... Ale to innym razem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pamiętam :D Już zdążyłem sprawdzić na e-bajce. Te pióra potrafią osiągać zawrotne ceny. Skyline znalazłem za jakieś 250zł, ale było również takie, za które ktoś zaśpiewał 1500zł. Spoko spoko. Brak kasy jest najlepszym remedium na cwaniaków, którzy chcą Cię obedrzeć ze skóry. Trzeba też pamiętać (mówię o tej historii, której byłem świadkiem), że ceny w sklepach z antykami, a ceny na portalach aukcyjnych, często dzieli przepaść zbliżona do tej dzielącej piekło i niebo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...