Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

Karellen, bardzo fajne pióro i brązowy atrament Pelikana. Jeden z ciekawszych brązów i do tego w przystępnej cenie :).

Co dziś u mnie? Bardzo proszę :).

DSC_0235_1.jpg

DSC_0237.jpg

Platinum Plaisir to do szkicowania i amatorskich rysunków narzędzie obowiązkowe. Lamy Al-Star Charged Green dla mnie, wiadomo, pozycja obowiązkowa. Musisz-mieć fana marki i projektów Wolfganga Fabiana: Safari/Vista/Al-Star/Lx. Papier - ciemnobrązowy Traveler's Notebook Passport.

No i jak tu nie lubić poniedziałków? No jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Visvamitra, czy ten kolor to jest z naboju Lamy? Bo jeśli tak, to możemy przybić piątkę, gdyż ja dziś piszę właśnie tym piórem i tym atramentem (na zmianę z WingSungiem 590). Mam jeno stalówkę M, a nie B :D

ArielN, czy możesz mi powiedzieć, dlaczego kurczak na Twojej liście jest "biedny"? :hmm1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem jednym ze szczęśliwców, którzy kupili Dark Lilac w kałamarzu. Mam też naboje. Ale znasz juz nazwę koloru. Niestety była to edycja limitowana i kto nie kupił zawczasu, już raczej nie kupi. Słychać wprawdzie głosy o tym, że Lamy wprowadzić Lamy Dark Lilac do sprzedaży regularnej, ale póki co nic się w tym kierunku nie zadziało. A powinni. Był to chyba najlepiej sprzedający się atrament w ich historii.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visvamitra, bo to piękny atrament jest! Nie dziwię się, że był najlepiej sprzedającym się atramentem w historii, ale nie mogę zrozumieć, dlaczego go w takim razie jeszcze nie wprowadzili do regularnej sprzedaży :blink: Co oni, tam w dziale marketingu śpią? Czy są pijani? To rozumiem, że póki co, cztery naboje, które mi jeszcze zostały, muszę zachować, bo może będą na wagę złota :D

Szymon, to musi być jakaś sprawka sil nieczystych :ph34r: Ale powiem Wam, że kupiłem dziś synowi Lamy Al-Star, to niebieskie metaliczne, które sam mam od niedawna. To będzie jego pierwsze pióro, mam nadzieję, że się mu spodoba, to wtedy rozejrzę się za jakimś klasykiem. Tak że Lamy rządzi...

A! Z ostatniej chwili! Visvamitra, widziałeś TO?

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tęskniąc za zimą nieopatrznie dołączyłem do dzisiejszej zmowy.

DSC_0245_1.jpg 

Atrament: Standardgraph Sky Blue
Papier: Rhodia Webnotebook (kropki)

2 godziny temu, Kleks napisał:

ArielN, czy możesz mi powiedzieć, dlaczego kurczak na Twojej liście jest "biedny"? :hmm1:

Nie doczekał obiadu, biedak!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Intelins napisał:

U mnie dzisiaj...

Pióro, którego zakup w niedługiej przyszłości mnie z pewnością nie ominie :).

Do pracy!

DSC_0297.jpg

Pióro: Pilot Plumix BB
Atrament: niebieski - losowo wybrany z pudełka misz-masz
Papier: hmm...  ekhm! Tajemnica handlowa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Cieszę się niewymownie, że też masz tego giganta :D A mnie on się tak spodobał, że zamówiłem kolejne trzy. Jeden powinien dojść w Sobotę, a następne dwa, w przyszłym tygodniu. Byłoby to (moim zdaniem) pióro idealne, ale niestety, trza pilnować ustawienia stalówki względem spływaka. Żeby nie przerywało. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Mcarto. Po prostu bardzo łatwo się ją wyjmuje, co jest istotne, gdy chcesz pióro wyczyścić (wypłukać), ale to powoduje, że też jest ją łatwo poruszyć. Jak się źle ułoży, to d***. Ja już jednak po trochu zaczynam to pióro "czuć". W tej chwili udało mi się uzyskać ustawienie, które nazwałbym  i d e a l n y m. Czyszczę delikatnie, żeby nie poruszyć. Sęk w tym, żeby stalówka nie odstawała od spływaka i była we właściwej pozycji "wzdłuż" względem niego. Te kaprysy jednak dały mi coś, czego do tej pory nie dało mi żadne inne pióro. Czuję, że trzymam w ręku coś, co ma duszę... I ja się z tą duszą dogadałem...

6Gj8GNN.jpg

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...