Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 minut temu, herbatnick napisał:

Ładny brąz :) 

A tak z ciekawości - co to za papier? Na zdjęciu wygląda jakby miał taką delikatną fakturę.

To jest karteczka z takiej kostki biurowej. Nawet nie pamiętam jakiej :P

 

A dziś tak skoro już temat odświeżony (na takiej samej karteczce)

20170301_082757.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kleks napisał:

Ooo! No i jak się pisze? :D Ja mam białe, zalane... Nie pamiętam w tej chwili czym, ale ten Grey Plum w Twoim, wygląda bosko. W ogóle samo pióro w wersji przeźroczystej, też wygląda lepiej, niż jakiekolwiek inne.

 

Ogólnie całkiem przyjemne w pisaniu. Tu akurat normalnie zatankowane w konwerter bo póki co próba przerobienia na zakraplacz spełzła na niczym (ale będę jeszcze próbował).

Stalówka EF jest spoko (na zdjęciu akurat jest F-ka), bo cieniutka, a nie skrobie :) 

Tylko ten atrament nie do końca wyszedł tak jak wygląda na żywo.

Edytowano przez Szymon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kleks Dzięki :) Skoro jesteś taki miły to pewnie, że zdradzę :) Tutaj chyba można podać? Bo jestem zadowolony. Zamówiłem to w polskiej firmie Vaquero. Możesz się dogadać jaki chcesz kolor itp.. Nie ma z tym problemu, są bardzo komunikatywni. Dodatkowo na zamówienie zrobili mi tą okładkę w stylu "Midori" co tam widać, z tej samej skóry co etujec (znaczy wycięli dla mnie i obrobili brzegi, ja gumki sam wstawiłem).

krVt1tE_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kowal1623 napisał:

(...) Zamówiłem to w polskiej firmie Vaquero. Możesz się dogadać jaki chcesz kolor itp.. Nie ma z tym problemu, są bardzo komunikatywni. Dodatkowo na zamówienie zrobili mi tą okładkę w stylu "Midori" co tam widać, z tej samej skóry co etujec (znaczy wycięli dla mnie i obrobili brzegi, ja gumki sam wstawiłem).

 

Też mam podobne etui dla dwóch piór by Vaquero. Świetna jakość produktu.

Mam pytanie. Czy mógłbyś zdradzić ile zapłaciłeś za okładkę do notesu a'la Midori...? (Czy otwory na gumki też zrobili w firmie Vaquero?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim piórem piszesz dzisiaj? W zasadzie powinienem był nazwać temat nieco inaczej. Używając liczby mnogiej :).

Dziś używam dwóch piór. Faber-Castell WRITink Print (te stalówki są ekstra!) i Faber-Castell Loom. Nazwy atramentów zobaczycie na kartce. Papier to Rhodia Webnotebook w kropki:

DSC_0124.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...