Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uwielbiam żółty kolor :) Van Gogh zyskał z czasem w moich oczach, podczas gdy wiekszość piór traci. Służy mi wiernie i bezawaryjnie od prawie dwóch lat. Początki były trudne (stalówka nie startowała, były problemy z przepływem, ale wystaczyło ją umyć w detergencie i dolegliwości przeszły). Co do Opery - to fajne pióro, ale czarne. No ale kupiłem tanio, więc nie ma co narzekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dla mnie to dość mokra kreska (M-ka), troszkę grubsza niż inne M-ki, które mam. Moja stalówka odrobinkę drapie, więc mam plan nieco ją poprawić rękami jakiegoś znawcy. Myślę, że to po prostu mnie się trafił taki egzemplarz. Samo pióro jest PIĘKNE i dobrze leży w dłoni, dobrze wyważone, pisze się wygodnie. 

 

Jak pisze? Zastanawiam się nad takim.

 

EDIT: dokładam próbkę pisma

 

image_3.png

Edytowano przez mery
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWSBI 580 Clear i Yama-budo. Bardzo smacznie :wub:

ostatnio jak chciałem popisać twsbi, to mi pękła obejma spływaka, gwint został w rączce, reszta w osadce. w każdym razie dzięki uprzejmości producenta lecą do mnie nowa skuwka, bo stara pękła, nowa rączka, bo stara pękła i nowa obejma spływaka, bo stara pękła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak chciałem popisać twsbi, to mi pękła obejma spływaka, gwint został w rączce, reszta w osadce. w każdym razie dzięki uprzejmości producenta lecą do mnie nowa skuwka, bo stara pękła, nowa rączka, bo stara pękła i nowa obejma spływaka, bo stara pękła.

 

Ale pech!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...