Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kolorystyka, wzór na korpusie, kształt klipa i okolic, sama stalówka też ma ładniejszy kształt moim zdaniem :) Oba pióra świetne, ale wizualnie wybrałbym Aurorę, a po spojrzeniu na próbkę, to jednak wolę to co produkuje Omas :)

 

No stylistycznie pióra nieporównywalne,... cenowo zresztą też,...

 

zupełnie w innych sytuacjach wyprodukowane,...

 

ale zapewniam cię, że Omasowi choć skromniejszy nic a nic nie brakuje,...

 

ładnie i starannie wykonane pióro,

 

na koniec dodam, że Aurora troszkę bardziej mi się podoba i z wyglądu, i z szerokości linii,...

 

mogę mieć tylko jedno malutkie ale, że jak na mój gust ciut skromnie atrament podaje... ale to tylko tyle...

 

natomiast miazgi nikt z nikogo nie zrobi... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś fiata punto 1,2SX 75KM w tym kolorze. samochód sprawiał mi wiele radości. czasem trosk. ale na pewno nie był dystyngowany. mech sam w sobie nie jest dystyngowany. co innego zieleń imperium.

 

herbin_15330T_napoleon_ink_bottle.jpg

 

http://www.lacouronneducomte.nl/webstore/main/herbin-napoleon-bottle-p-6899.html

 

ten jest dystyngowany i dostojny. ale mech? może dla leśnego dziadka z krainy Borostworów.

 

a co do ponurości, to proszę bardzo: de atramentis black green.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno. Wal na prv gdzie. 5 grudnia jestem w W-wie.

Wspaniały atrament, u mnie pięknie pracuje ze wszystkim gdzie jest wlany, cudownie cieniuje i jest troche bardziej niebieski niż na zdjęciach w teście na forum. Wart każdej złotówki

Edytowano przez Dapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...