Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 godzin temu, ljasinskipl napisał:

To albo wchodź 5 min wcześniej albo ignoruj pierwszy telefon ;) 

Czasem mam wrażenie, że oni wiedzą kiedy wchodzę :D

11 godzin temu, derywat napisał:

Masz stresującą robotę.

Czasami tak jest.

4 godziny temu, Abore napisał:

No akurat tego to nie wiemy.
Byc moze jest urzednikiem w jakims ministerstwie, i dzwoni kolega z sasiedniego pokoju: "Pawel, a moze na papierosa bysmy wyskoczyli?".

Nie palę, pracuję w firmie remontującej obiekty energetyczne i przemysłowe, a w wolnych chwilach męczę studentów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Topaz napisał:

Pan wie jakie to pióro - drewno różane, złota stalówka germany

He, he zabrzmiało bardzo tajemniczo. Jak byś kupował różdżkę na ulicy Pokątnej :) A chociaż pachnie to drewienko różami??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj się zawzięłam i reanimowałam swojego najstarszego- Parkera IM zakupionego w 2013 bodajże. Nie chciał pisać nigdy jakoś specjalnie, wieczne problemy z zasychaniem itd. ale wczoraj poprawiłam przepływ atramentu metodą przetykania i nożyczek i śmiga jak szalony :) i sobie nim piszę od wczoraj. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lejdipik napisał:

wieczne problemy z zasychaniem

A tak przy okazji, z tym zasychaniem, to tu gdzieś na forum dawno temu była cała rozprawa "naukowa" na temat bodajże tego modelu pióra. O ile dobrze pamiętam jednym z głównych powodów tego zasychania jest otwór pod klipsem. Nie do końca wiadomo po co ten otwór tam jest zrobiony. Było wiele hipotez. Natomiast jest bardzo proste rozwiązanie tego problemu. Należy po prostu zatkać ten otwór. Parker przestanie zasychać. Nie chce mi się szukać tego wątku, ale jak Ci zależy to pogrzeb w archiwum forum. Tam to gdzieś leży. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam o tym nawet niedawno na forum. U mnie był to raczej problem mechaniczny, niedoróbka przy podawaniu mechanizmu z naboju. W tym momencie pióro działa rewelacyjnie. Piszę delikatnie bez nacisku, atramentu jest wystarczająco więc i te tzw chrobotanie opisywane przez wielu po papierze nie występuje :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szymon napisał:

Fota wczorajsza, ale pióro pasuje tez dziś:

TMgiH6J.jpg

Teraz tutaj przyszedł się zegarkiem chwalić. Dopiero co rana z wczoraj zdążyła się "zastrupić", a ten znowu zaczyna się chwalić zegarkiem tyko udaje że pióro pokazuje. No nie masz litości! 😂

Teraz na poważnie: świetny zegarek 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...