Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

Ziemniaczek dzięki za wskazówki ale od 1,5 roku (!) korzystam z zapodaj.net na tym forum, i na innych zresztą, i pierwszy raz po wklejeniu linku nie działa. I nie pierwszy raz coś wrzucałam z telefonu. Albo coś się zrąbało w zapodaj, albo tu na forum ;)

Fotki nie znikają po 30 dniach, przynajmniej wcześniej nie znikały (patrz np tu, post z 24.05)

 

Ale faktycznie w starszych wątkach już się nie wyświetlają.

Pozostaje przesiąść się na inny hosting, tyle. :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

29 minut temu, Nikaa napisał:

Ziemniaczek dzięki za wskazówki ale od 1,5 roku (!) korzystam z zapodaj.net na tym forum, i na innych zresztą, i pierwszy raz po wklejeniu linku nie działa. I nie pierwszy raz coś wrzucałam z telefonu. Albo coś się zrąbało w zapodaj, albo tu na forum ;)

Fotki nie znikają po 30 dniach, przynajmniej wcześniej nie znikały (patrz np tu, post z 24.05)

 

FAQ na zapodaj.net:

,,

Jak długo zdjęcia są przechowywane na serwerze?

W przypadku zapodaj.net jest to miesiąc. 
W allegro.zapodaj.net jest to miesiąc.
Na naforum.zapodaj.net są to 3 miesiące. 
A w avatars.zapodaj.net są to także 3 miesiące.

"

Najwyraźniej coś zmienili, ale nie później niż 3 miesiące... Może jakimś cudem masz konto premium, może była jakaś promocja kiedy się rejestrowałaś? Mi zawsze znikają ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@-Mateusz- @alrun

To, że skuwka jest matowa wynika z techniki wykonania. całość pióra jest polerowana ręcznie od zewnątrz, wewnątrz nie da się tego tak wypolerować. Kanalik na atrament też jest matowy tylko po zatankowaniu pióra nie rzuca się to w oczy.  Pióro i tak raczej do pisania w domu, bo jest dość spore, więc nosić go nigdzie nie będę raczej. Ale i tak bardzo mi się podoba. ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...