Jump to content
ArielN

Jakim piórem piszesz dzisiaj?

Recommended Posts

26 minut temu, yegr00 napisał:

U mnie dzisiaj taka wesoła gromadka:

mxKZRFI.jpg

(spis zrobiony w notatniczku z Pelikan Huba 2018)

Ten papier w notatniku z huba jest okropny, ale atramenty masz zatankowane zacne. Gumijagodę właśnie wypisałem z próbki i się zastanawiam nad butelką.

@derywat na tym zdjęciu wszystkie atramenty są z próbek poza forumowym. Również mi przeszło przez myśl zakupienie butelki Gumijagody, ale mam już 2 świetne fiolety (Diamine Purple Dream oraz KWZ Liquid Words 2018) i stos próbek innych fioletów, które chciałbym uprzednio przetestować.

41 minut temu, yegr00 napisał:

Również mi przeszło przez myśl zakupienie butelki Gumijagody, ale mam już 2 świetne fiolety (Diamine Purple Dream oraz KWZ Liquid Words 2018) i stos próbek innych fioletów, które chciałbym uprzednio przetestować.

To tak jak u mnie ;)

Chętnie bym kupował atramenty KWZ w takich małych buteleczkach jak J.Herbin albo małe Iroshizuku, bo duże wypisuję o wiele za długo.

To jedno z tych droższych bardzo tanich piór, bo cena oscyluje około 50 zł. Natomiast wykonanie i jakość materiałów zasługuje w przypadku tego egzemplarza na pochwałę, ale nie jest to reguła, bo mam drugiego Wing Suna 698 ze stalówką M i tam będę musiał stalówkę poprawić. W przypadku egzemplarza ze zdjęcia jest to bardzo gładka i mokra F-ka. Przyjemnie się nim pisze.