Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kto produkuje to pióro nie mam pojęcia, miesiąc temu przyszedł znajomy, znajomego 😉 z piórem do naprawy i przyniósł pokazać mi to pióro, miałem w rękach, pisałem tym piórem, bardzo fajny zakraplacz. Na ozdobnej obręczy widnieje napis MOONMOON i tyle wiem o tym piórze(jeśli chodzi o nazwę). Nie jest duże jak  może wydawać się po zamieszczonych zdjęciach, jest pękate ale to nie jest duże pióro. Stalówka niby zwykłe Iridium Point ale muszę przyznać że piszę zajefajnie, cienko i mokro cos pomiędzy EF a F, zamówiłem trochę tych stalówek, dokładnie takich samych bo pasują do większości popularnych(tanich) piór w tym oczywiście popularnych Jinhao/Baoer (np. Baoer 051,79, 388 itp.)bo to ten sam rozmiar stalówki, do napraw(wymiany)w tanich piórach. Plastik jest gruby, sprzedawcy opisują że pióro jest akrylowe i cholewka może to być rzeczywiście akryl a przynajmniej tworzywo podobne do akrylu. Na razie nie potwierdzę i nie zaprzeczę, miałem za krótko by stwierdzić jednoznacznie że jest tak jak opisują sprzedawcy, wygląda to niemal jak pleksi. Aha jeszcze jedno, skuwka jest zakręcana, nie ma w ogóle klipsu. Jest jeszcze kilka podobnych piór z dołączoną "pipetą" do tankowania ale to wygląda najładniej, pozostałe pióra mają za bardzo już przekombinowany wygląd 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
55 minut temu, Ziemniaczek napisał:

Nie mam pojęcia, czym się zajmujesz związanego z masą produktów, ale pióro ładne :D

Masz porównanie Pelikan - TWSBI?

Kiedyś miałem TWSBI ale się popsuło. Wada produktu. Czekam na wymianę przez sklep F-PEN.PL

Oba są plastikowe, oba przeźroczyste, ale Pelikan lżejszy wg mnie.

A zajmuję się metrologią ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...