Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Iwan Iwanowicz, pióro mam od jakiegoś miesiąca, skuwka faktycznie poluzowana, w płaszczyźnie obrotów :), ale uwielbiam nią kręcić, jest chyba do tego zaprojektowana ;). Luzu wzdłużnego nie zaobserwowałem. Założona na sekcję trzyma się pewnie, nawet jak noszę luzem w kieszeni.

Dzisiaj mam przyjemność, bo dla przyjemności pisania stalówką Senatora kupiłem właśnie, prezentuję pióro SENATOR Regent, stalówka M, cieńsza niż dzisiejsze M-ki, bo pióro z lat 70-tych ubiegłego wieku, może nawet mój równolatek?

Bardzo klasyczne, w kolorze, kształcie, wykonaniu (perfekcyjnie spasowany tłoczek) i prowadzeniu stalówki.

 

fca84433ea5bd7e4.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Agatiku napisał:

Ja zaś dzisiaj piszę a zarazem staram się wypróbować 2 Wing Sungi 3008, które dzisiaj przyniósł mi Pan listonosz, niby obie stalówki opisane jako F ale jeden chińczyk widzi je cieniej a drugi grubiej ;)

Że się zapytam : atrament taki sam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przegląd chińszczyzny.

Skuwka wymienna z Jinhao 599, sekcja w korpus wchodzi innym gwintem.

Ogólne wrażenie jak najbardziej pozytywne (choć na początku było za sucho, pomogło rozszerzenie skrzydełek żyletką). Stosunek cena/jakość (5,98 zł) - rewelacja.

z8cRGcj.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartosz_T napisał:

Marius, jakie wrażenia z użytkowania? :rolleyes:

To moje pierwsze japońskie pióro, miałem pewne obawy przed zakupem, ale nie żałuję. Pióro jest świetne pod każdym względem, bardzo dobrej jakości od skuwki po korpus i złotą stalówkę, pisze się nim doskonale, materiały są wysokiej jakości. Dobrze leży w dłoni, podaje atrament natychmiast, pisałem nim na papierze o dobrej i bardzo słabej jakości zachowuje się bardzo dobrze. W chwili obecnej jestem nim zachwycony, próbuje go porównywać do mojego Pelikana M200, ale Platinum to inna klasa, M200 zostaje w tyle chociaż to świetne pióro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...