Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No to bronze'a w wersji określonej jako medium znalazłem na lacouronne du commte w opcjach F, M i B (co pokrywa się informacją na stronie producenta o dostepnych rozmiarach stalówek dla regular). 

Też mi to wygląda, że medium to będzie właśnie regular.

Edytowano przez marecki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ziemniaczek napisał:

Warto jak ma się Alstara lub Safari?

Moim mocno skromnym zdaniem tak. Trochę dziwne ale dla mnie chińskie klony Lamy piszą lepiej od niej. Perkeo jest fajne - trzyma mi się wygodniej niż Safari, waży tyle samo, choć wydawało mi się lżejsze. Kreska jest bardziej nasycona kolorem, choć podczas pisania nie wyglada na bardziej mokrą a i schnięcie jest podobne. Pokazałbym porównanie ale właśnie zmieniłem kolor w Safari. Powiem tak - Lamy mam 3. Klony coś około 5 - i z nich wszystkich w użyciu najwyżej jedno. A Perkeo mam jedno i ciagle sięgam po nie jako pierwsze do codziennego pisania.

Choć mam ochotę na drugie - czarno/czerwone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziemniaczek   miałem okazję trzymać je i oglądać i powiem Ci, że plastik sprawia wrażenie przyjemniejszego niż lamowy, a sam kształt też na plus. Jeśli chodzi o wymiary, to podobne. W dłoni leżało dobrze. Jednak jest i łyżka dziegciu-dostępne są stalówki f,m, i chyba b-jako fan ef do szybkich notatek(a w końcu pióro szkolne) jestem nie zadowolony, więc nie mam u siebie, został w sklepie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2017 o 21:40, marecki napisał:

No to bronze'a w wersji określonej jako medium znalazłem na lacouronne du commte w opcjach F, M i B (co pokrywa się informacją na stronie producenta o dostepnych rozmiarach stalówek dla regular). 

Też mi to wygląda, że medium to będzie właśnie regular.

Masz rację jest w la Comte du Courounne. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mery trochę byłem zaskoczony, kiedy go zobaczyłem. Do teraz byłem przekonany, że bronze wyszedł wyłącznie w wersji oversize. Może sobie czegoś wcześniej nie doczytałem, może coś przeoczyłem.... Ważne, że jest. Muszę gdzieś go dopaść i sprawdzić jak będzie leżał w ręce. Dużego już sprawdziłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...