Skocz do zawartości

Jak wyjąć stalówkę z Parkera Frontiera.


kuk

Polecane posty

Nie wychodzi zapewne dlatego, że jest wkręcana. Najpierw trzeba wykręcić stalówkę ze spływakiem (jakiś jeden, półtora obrotu wystarczy) potem zwyczajnie wyciągnąć, powinna być delikatnie wciśnięta. Sama stalówka jest osadzona na spływaku za pomocą małych zaczepów. Ale to już sam zobaczysz po wyjęciu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja natomiast wymoczył bym sekcję w ciepłej wodzie przez cały dzień, po czym wyjąłbym poprzez wykręcanie, mimo że stalówka jest wciskana. Mam Frontiera i stalówkę daje się wykręcać. Robię to przez ruchy w przeciwną stronę do wskazówek zegara.

EDIT: Yoshiru! Czemu to zrobiłeś? Nie patrząc na datę dodałem przez to mój post, ach...

Edytowano przez Artikk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykopki to wykopki, podepnę się pod wątek. Walczyłem pół wieczora ze stalówką i spływakiem w sekcji wykręconej ze starego pióra Georka. Stalówka okazała się bardziej uszkodzona niż sądziłem, po umyciu wyszło uszkodzenie drugiego skrzydełka, więc mogłem pozwolić sobie na użycie odrobiny siły. Nic. Moczona, płukana, nagrzewana w mocno ciepłej wodzie, myta w myjce. Nic. Zawziąłem się i z tego wszystkiego rysnąłem spływak:/ Dobrze, że to gładki, ciut szlifnę pod koniec i będzie ładnie. No, ale co z tą stalówką? Jak ją wydobyć? Kij ze stalówką, ale jak przesadzę z siłą, zniszczę spływak albo sekcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...