Skocz do zawartości

Notatnik kieszonkowy


8868

Polecane posty

Szukam notatnika kieszonkowego do szybkiego notowania. Najlepsze co znalazłem to to: http://allegro.pl/notatnik-notes-a6-dlugopis-schneider-germany-i3546609452.html Może ktoś z was widział coś podobnego w lepszym wykonaniu?

 

Bardzo pasuje mi otwieranie do góry, uchwyt na pisak, kieszonki i małe wymiary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadaj coś takiego:

 

http://antra.com.pl/reporterski_kratka.html

 

Jest mniej więcej gabarytu Moleskine albo Leuchtturm, ale cenowo wymiata - w lokalnym papierniku kupiłem toto za 14,99 zł. Papier ma zupełnie niezły - kremowy, nieco grubszy od wspomnianych wcześniej. Na końcu ma kieszonkę na luźne kartki - jak w Moleskine. Jedyny problem, jaki zauważyłem, to pętelka na pióro/długopis, która lubi sobie odpaść (przećwiczyłem już trzy takie notesy, w dwóch pętelka urwała się już na początku użytkowania). Ale jak za taką cenę, to nic lepszego nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antra, Moleskine, Leuchtturm - reporterskie mają bardzo zbliżone wymiary, więc jeśli szukasz czegoś mniejszego, to raczej nie to. Antra kosztowała mnie 14,99 za sztukę (byłem w lekkim szoku, przyznaję).

 

@Alveryn - tak, przyklejany. Osobiście nie widzę sensu i nie mam zaufania do takich rozwiązań. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie uchwytu, wcześniej nie przyszło mi to do głowy. To otwiera zupełnie nowe możliwości...

 

Osobiście nie widzę sensu i nie mam zaufania do takich rozwiązań. ;)

 

Można przyszyć, czy coś...

Muszę przejrzeć jeszcze raz zawartość sklepów papierniczych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, będąc w markecie zostałem zaczepiony przez ankieterkę. W zamian za pomoc dostałem zgrabny notesik zamykany na gumkę. Pewnie przetestuje na nim szlufkę leuchtturma.

 

Poza tym, kupiłem notatnik z pierwszego postu i jeszcze kilka wkładów do samodzielnego oprawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, będąc w markecie zostałem zaczepiony przez ankieterkę. W zamian za pomoc dostałem zgrabny notesik zamykany na gumkę. Pewnie przetestuje na nim szlufkę leuchtturma.

 

Poza tym, kupiłem notatnik z pierwszego postu i jeszcze kilka wkładów do samodzielnego oprawienia.

 

Ciekaw jestem czy papier będzie dobrze znosił atrament, bo cena niezła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam notatnika kieszonkowego do szybkiego notowania. Najlepsze co znalazłem to to: http://allegro.pl/notatnik-notes-a6-dlugopis-schneider-germany-i3546609452.html Może ktoś z was widział coś podobnego w lepszym wykonaniu?

 

Bardzo pasuje mi otwieranie do góry, uchwyt na pisak, kieszonki i małe wymiary.

Mam ten sam notes. To znaczy okładkę, bo do środka wkładam Rhodię. Dostałem go za punkty na stacji BP chyba ze siedem lat temu. Codziennie noszę w torbie i prawie nie ma śladów używania. Do tego był mały długopisik, ale inny niż ten na zdjęciu. Materiał dość dobrej jakości, jeśli przez tyle lat nie ma specjalnych śladów zniszczenia. O ile to ten sam materiał, ale patrząc na zdjęcie, wydaje się taki sam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem taki długopis. w czasach kiedy jeszcze firmy farmaceutyczne dawały gadżety aptekarzom. tak czy siak, to była chyba najlepiej pisząca reklamówka jaką kiedykolwiek dostałem. niestety nie mogłem potem znaleźć pasującego wkładu, także ostał mi się ino sznur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem taki długopis. w czasach kiedy jeszcze firmy farmaceutyczne dawały gadżety aptekarzom. tak czy siak, to była chyba najlepiej pisząca reklamówka jaką kiedykolwiek dostałem. niestety nie mogłem potem znaleźć pasującego wkładu, także ostał mi się ino sznur.

Wkład - link

lub razem z długopisem link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...