Skocz do zawartości

Frontier - krótka historia


quetzal

Polecane posty

  • 2 months later...

Wracając do białego Frontiera. Z uwagi na cieknącą sekcję pojechał do Francji do serwisu. Z tego co udało mi się dowiedzieć. Pióro z lat dziewięćdziesiątych, zrobione w krótkiej serii. Nie ma szans żeby trafiło do sklepu w Polsce poprzez oficjalną dystrybucję producenta. Jak do nich trafiło, pozostanie nierozwiązaną zagadką.
W każdym razie serwis uznał dożywotnią gwarancję, wymienił cieknącą sekcję i zalaną atramentem skuwkę (obecnie dostałem Brytyjską z 2008 roku). Zatem z oryginalnego pióra pozostał mi tylko biały korpus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jak może nie działac? To prosta zabawka. Prześlijcie mi jakiegi uparciucha co nie pisze a ja mu przemówie do rozsądku. 

 

Kiedys jak mi Waterman Hemi spadł był na pysk to mu sie pisac odechciało! Zawlokłem strajkowicza do piwnicy i na kowadło z wszyny kolejowej - 2 strzały młotkiem, korekta w imadle i pisze do dzisiaj. Jak cos podsycha to tylko schodze z nim do piwnicy i pokazuje kowadło. Działa natychmiast. 

To i na wasze pórka podziała. 

 

A ja mam Vector na gumkę, a powinno być na naboje/ tłoczki. Wszedłem w posiadanie prezentem [pewien prezes na wieść ze jestem pióromaniakiem otworzył szufladę i dał mi garść piór.....m.in. tego Vectora, 3 Hemisphaere, itd ale Shefera spasionego juz pożałował. 

 

Wie ktos cos na temat gumowego Vectora? Hej! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak mi Waterman Hemi spadł był na pysk to mu sie pisac odechciało! Zawlokłem strajkowicza do piwnicy i na kowadło z wszyny kolejowej - 2 strzały młotkiem, korekta w imadle i pisze do dzisiaj. Jak cos podsycha to tylko schodze z nim do piwnicy i pokazuje kowadło. Działa natychmiast. 

To i na wasze pórka podziała.

Nie chcesz na moim IMie przetestować? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...