Skocz do zawartości

Etui A.G. Spalding & Bros.


Polecane posty

Bardzo fajne i solidnie wykonane etui na 3 przybory piśmiennicze. Jednak "grubaski" się nie zmieszczą, ja w nim noszę Sheaffera Targę, Pelikana M30 i długopis Parker Sonnet, mieszczą się idealnie :)

Etui ma bardzo przydatny patent, otóż sam element trzymający pióra jest wyjmowany i można wygodnie wyjmować i wkładać pióra. Do transportu natomiast wkładamy go do ochronnej części etui i wszystko gra :)

dsc0302cs.jpg

dsc0305vp.jpg

dsc0306ls.jpg

Może też służyć jako podpórka na pióro, gdy co chwilę musimy je gdzieś odkładać ;)

dsc0316ffp.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to 16zł łącznie z wysyłką, ale to było raczej moje szczęście i nieświadomość sprzedawcy. Co do firmy to można tutaj coś poczytać: http://www.spaldingbros.com Mimo poszukiwań też nie znalazłem podobnego etuja, o cenie nie wspominając. Można ją tylko ewentualnie szacować na podstawie cen innych wyrobów tej firmy. W stosunku do Wittchena i VIP Collection jakie posiadam/posiadałem to niebo a ziemia (albo jak porównanie wyrobu z manufaktury do "masówki") ;) Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui widać że jest duże i potężne, powinno dobrze chronić pióra ;)

Ja jakiś czas temu kupiłem Donata na też na 3 piórka - też bardzo ładna skórka, wydawało się całkiem spore, ale mam wrażenie, że to połowa twojego etui ;)

Nie powiedziałbym że jest jakieś ogromne, na zdjęciach widać inne etui na 3 pióra oraz notatnik formatu A5, także daje to dobre wyobrażenie o jego rozmiarach ;)

Dokładnie ma 14,5 x 7 cm

Ale wykonane jest z grubej i miękkiej skóry, jest więc bardzo przyjemne w użytkowaniu.

dsc0241w.jpg

dsc0240xe.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...