Skocz do zawartości

Konkurs na najlepszą fotorecenzję pióra LAMY!


ArielN

Polecane posty

Moi Drodzy,

Z radością informujemy o rozpoczęciu konkursu na najlepszą fotorecenzję pióra LAMY, jaki przygotowaliśmy dla Was we współpracy z firmą LAMY.

Poniżej znajdziecie regulamin konkursu, a teraz szybko przechodzimy do bardzo ciekawych nagród jakie będzie można wygrać w konkursie. Fundatorem nagród jest firma LAMY. Zachęcamy do odwiedzin jej profilu na Facebooku.

Nagroda pierwsza: ROCZNY ZAPAS nigdy niedostępnego w sprzedaży atramentu LAMY we wspaniałym wiosennym kolorze szafranowym. Zwycięzca otrzyma aż dwadzieścia paczek nabojów!

Naboje_Lamy_konkurs_PWF3_zpsb77d8a11.jpg

DSC_0447_zps91262bd8.jpg

Naboje_Lamy_konkurs_PWF2_zps08427f76.jpg

Nagroda za przyznane wyróżnienie: unikalny szafranowy atrament w formie zestawu pięciu nabojów.

Naboje_Lamy_konkurs_PWF4_zps4ecafeb4.jpg

Naboje_Lamy_konkurs_PWF5_zps576d6343.jpg

Jest o co walczyć! A teraz zasady.

REGULAMIN

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów.

2. Przedmiotem konkursu są przygotowane przez Użytkowników prace, których motywem przewodnim jest fotografia piór wiecznych i innych przyborów piśmienniczych marki LAMY.

3. Każdy uczestnik konkursu może przysłać maksymalnie trzy zgłoszenia, czyli trzy prace wskazane w pkt. 2.

4. Forma pracy to fotorecenzja, czyli co najmniej jedno autorskie zdjęcie przedstawiające pióro wieczne (lub inne przybory piśmiennicze) marki LAMY, opatrzone krótkim komentarzem. Autor pracy nie musi być właścicielem fotografowanego przedmiotu.

5. Praca musi być umieszczona w odpowiednim temacie na forum. Temat na prace konkursowe zostanie założony przed terminem rozpoczęcia konkursu.

6. Prace można zgłaszać do konkursu w terminie od 07.03.2013 do 24.03.2013. Wszystkie prace zgłoszone przed terminem albo po terminie konkursu zostaną zdyskwalifikowane przed rozpoczęciem głosowania.

7. Po zakończeniu konkursu Użytkownicy PWF mają prawo głosu w jawnym głosowaniu. Głosowanie będzie trwało od 25.03.2013 do 31.03.2013.

8. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem na PWF.

9. Niezależnie od wyniku głosowania Użytkowników jury konkursu przyznaje wyróżnienie. W jury zasiadają administratorzy oraz przedstawiciele firmy LAMY.

Uwagi dodatkowe:

- Uczestnik konkursu sam zamieszcza zdjęcia w temacie konkursowym; w razie problemów technicznych bądź jakichkolwiek wątpliwości prosimy o przesyłanie zdjęć do administracji.

- Prace nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć).

- Jeden Użytkownik może przedstawić więcej niż jedną pracę (nie więcej niż trzy) dla zwiększenia swoich szans na wygraną (np. różne formy fotorecenzji - zdjęcia i wiersz, fotoreportaż z procesu używania pióra, odręcznie napisane opowiadanie w towarzystwie zdjęcia pióra).

Powodzenia!

LAMY zaprasza na swój profil na Facebooku:

Lamy_safari_FB31_zpsf6808b60.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Autor pracy nie musi być właścicielem fotografowanego przedmiotu."

ma ktoś użyczyć piórko na chwil kilka? :D

Równie dobrze możesz zrobić zdjęcie wystawie piórowej, wielkiemu banerowi Lamy w jej macierzystej siedzibie czy..., a, co ja będę podpowiadał. :) Tematem konkursu jest wszystko to, co Lamy produkuje, a im ciekawiej będzie przedstawione, tym w sumie lepiej.

Trzeba natomiast być autorem fotki - te z internetu odpadają!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes. :)

Dzięki Ci, Irbis! Przyznam, że chyba nigdy, w całej historii PWF, ten zapis w regulaminach konkursów nie uwierał mnie tak jak teraz. Ten atrament jest absolutnie rewelacyjny, a w dodatku nie do kupienia,

Formuła konkursu - jak dla mnie. Wystarczy nawet wziąć aparat i powłóczyć się po mieście - w końcu na jakieś pióro Lamy się trafi. ;) \

Zupełna swoboda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi odstąpiłabym od regulaminu w tym konkursie. Przecież chodzi o kreatywność, tu raczej uprawnienia administratora na nic się nie przydadzą.

No chyba, że ktoś cichcem usunąłby czyjąś pracę :P, ale o to naszych Adminów nie podejrzewam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi odstąpiłabym od regulaminu w tym konkursie. Przecież chodzi o kreatywność, tu raczej uprawnienia administratora na nic się nie przydadzą.

No chyba, że ktoś cichcem usunąłby czyjąś pracę :P, ale o to naszych Adminów nie podejrzewam. :D

Ciężkie życie administracji :cry: Dla nas lepiej, większe szanse na wygraną :D

Ja mogę już coś zdradzić: będzie fotoreportaż.

Edytowano przez GranatowyPrawieCzarny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...