Skocz do zawartości

BAOER 79 Starwalker ;)


Polecane posty

Powiem szczerze, że bardziej od samego pióra urzekły mnie Twoje zdjęcia.

Niesamowite kompozycje tła, no i w ogóle genialne pomysły na fotki pióra w otoczeniu natury.

No ale widać, że aparat nie od wczoraj trzymasz w ręku. Pewnie większość to wie, a ja jestem tu nowa,

więc pierwszy raz widzę tak fantastyczne zdjęcia pióra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Cześc. Minęło kilka miesiecy i ponownie kupiłem Baoera 79. U innego sprzedawcy i innego koloru ale jednak nadal ten sam Baoer79. Drugi egzemplarz nadaje sie tylko do tego aby o nim szybko zapomniec

Pisze sie nim inaczej - tzn gorzej. ;) Chyba sie "wyleczyłem" z chinskich piór na jakis czas.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

8373691628_e198559d2e_c.jpg

Jinhao nawiązujący mocno do Watermana Serenite

http://www.ebay.com/...=item2ec581c5db

Nawet skuwkę się zakłada w ten sam sposób na koniec pióra co w oryginale.

Ciekawe co jeszcze można znaleźć :P

albo do diplomata balance, który w przeciwieństwie do watermana jest prosty.

http://www.mydiplomatpen.com/Balance.aspx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ten Baoer przynajmniej różni się trochę sekcją i stalówką od MB, może dla przyzwoitości tak zrobili :hmm1:  ale Crocodile 232 to już replika "doskonała", zewnętrznie tylko napisem się różni. Stalówka jest niby inna, ale to też w zasadzie zrzyna z MB 145 ! Jak ktoś tylko trochę opatrzył się Mąblą to w zasadzie jest szansa się pomylić...

Ciekawe, czy konwerter Crocodile pasuje do 145 <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

"Expert" z wcześniejszych zdjęć to Baoer 181, dostępny w wersji lakowanej oraz matowej. Gabaryty są identyczne z oryginałem, Różnica to oczywiście stalówka, spływak oraz ścięte zakończenie skuwki, które w chińskiej wersji jest w całości z metalu. Pióro posiadam od dwóch lat i sprawuje się rewelacyjnie. Można powiedzieć, że nawet lepiej od oryginału, który odłożony na pewien czas wymaga przepłukania, natomiast Baoer pisze praktycznie od razu po przyłożeniu do kartki.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę załatwić pojedyncze egzemplarze w zaprzyjaźnionej firmie za symboliczne dwie dychy +- piątka za przesyłkę. Moim zdaniem warto.

 

A w ogóle to witam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...