Skocz do zawartości

Jakie pióro wieczne kupić / wybrać?


Polecane posty

Ja polecam dwa pióra na początek, no w zasadzie trzy:

I. Lamy safari, Lamy alstar lub

II. Faber-Castell ambition

Mam i to, i to, i to.

Lamy safari - na co dzień ekstra - stalówka EF. Lekkie i nie szkoda jak zginie, a pisze czadowo, czyli cienko i gładko.

Lamy alstar - do travelersa  midori - tutaj M, bo chciałem mokrą kreskę.

Faber-Castell ambition - piękne, wygodne, klasyczne, reprezentacyjne - dla mnie i mojej Zochy na specjalne okazje - stalówka F.

Oba lamiaki kupiłem od Magdy z Pióromaniaka. I polecam ten sklep bo to totalnie inna mentalność niż wszystko w Polsce. No i mają fajne paczuszki, co oszukują listonoszy :wub: :wub: :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 150 polecam również Lamy, raczej Al-stara niż Safari (nie mogę się przekonać do plastiku). Ładne kolory, świetna stalówka.

Zdecydowanie odradzam Parkera IM, zasycha to dziadostwo, mnie swego czasu zniechęciło do pisania piórem (ale to dawno i już nie auktualne ;)

 

Do 150 z Faber-Castell to chyba tylko Basic albo Loom... ale mnie jakos się one nie podobają, więc na razie nie mam u siebie ;)

Choć stalówki FC bardzo chwalone.

 

Porozglądaj się po aukcjach, czasem da się upolować coś fajnego w dobrej cenie.

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dwa pióra na początek, no w zasadzie trzy:

I. Lamy safari, Lamy alstar lub

II. Faber-Castell ambition

Mam i to, i to, i to.

Lamy safari - na co dzień ekstra - stalówka EF. Lekkie i nie szkoda jak zginie, a pisze czadowo, czyli cienko i gładko.

Lamy alstar - do travelersa  midori - tutaj M, bo chciałem mokrą kreskę.

Faber-Castell ambition - piękne, wygodne, klasyczne, reprezentacyjne - dla mnie i mojej Zochy na specjalne okazje - stalówka F.

Oba lamiaki kupiłem od Magdy z Pióromaniaka. I polecam ten sklep bo to totalnie inna mentalność niż wszystko w Polsce. No i mają fajne paczuszki, co oszukują listonoszy :wub: :wub: :wub:

Al-star do Midori niebieski? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...