Jump to content
ArielN

Pióro forumowe PWF 2012

Recommended Posts

Moje dwie dwójki dotarły! Pióro pisze dość gładko, bardzo zrównoważoną eFką. Kolorki żwawe i wesołe! Udany prezent :)

Mikołajom dziękujemy!

Nareszcie mam swoją trzydziestkę czwórkę!

Czwarte LS w rodzinie - teraz każde z nas ma swoje :)

Gratuluję sobie udanego piórka... i świetnych Kolegów na Forum!

Wszystkim, dzięki którym całe przedsięwzięcie się powiodło, ściskam prawice.

Dziękuję.

Jedenastka melduje się w doborowym towarzystwie.

Wielkie dzięki dla wszystkich ludzi dobrej woli :)

PS: Tylko dlaczego moja żona wiedziała, że to bedzie "11"...

U Was też powierzchnia napisu/okienka podglądu nie zgrywa się z powierzchnią stalówki? Nie żebym narzekał jakoś bardzo, pióro jest fajne :)

DSC_0048.JPG

DSC_0049.JPG

DSC_0046.JPG

Edited by pior_nick

U Was też powierzchnia napisu/okienka podglądu nie zgrywa się z powierzchnią stalówki? Nie żebym narzekał jakoś bardzo, pióro jest fajne :)

DSC_0048.JPG

DSC_0049.JPG

DSC_0046.JPG

Po prostu je odkręć i jeszcze raz zakręć......i możesz dowolnie zmieniać położenie......

No faktycznie, dzięki, aczkolwiek kilkanaście prób nie dało pożądanego efektu i nie sądzę by mi się tak chciało kombinować po każdym tankowaniu ;) Ok, nie ma o czym mówić :)

Przedwczoraj spotkałem w skrzynce awizo, wczoraj spotkałem Lamę na poczcie. 33/50. Zatankowana oryginalnym nabojem. Po chwili zaczęła zostawiać na papierze piękny ślad stalówki F.

Pisze o wiele bardziej "ślisko", niż posiadana przeze mnie dotychczas czarna stalówka M.

Dzię-ku-ję!!! :)

Po chwili zaczęła zostawiać na papierze piękny ślad stalówki F.

Pisze o wiele bardziej "ślisko", niż posiadana przeze mnie dotychczas czarna stalówka M.

Ja mam odwrotną konfigurację. Mka w piórze forumowym i w drugim LAMY stalówkę czarną F. Też mam wrażenie, że czarna jest bardziej szorstka. :) Co oczywiście wcale nie przeszkadza w pisaniu. Ot, tak subtelna różnica.

A ja jestem o krok od utraty mojego forumowego pióra. Najpierw zostałem skrytykowany przez żonę i córkę, że pióro ma design "jak dla przedszkolaka", a następnie moja szanowna małżonka zaanektowała je, gdyż "fajnie pisze".

I od paru dni, moje pióro, zamiast alfabetu łacińskiego, pisze głównie po mandaryńsku. I kto by powiedział, że nr 37 będzie pisał krzaczki? (oj dostałbym po głowie za to określenie)

Moje już przez chwilę pisało kanji. ;)

Odczuwam niczym nieuzasadnioną euforię na widok kawałka złotej blaszki z irydową kulką na końcu.

Piórko doszło ale musiało się przez coś przedzierać bo poocierane niestety :( stalówka M (z tych cieńszych) a odwrócona pisze XF

gładko ! A ten niebieski jakiś taki...metafizyczny B) mnie on się podoba.Dzięki

Moje pióro wciąż dziewicze, mam 4 zatankowane inne i muszę je wypisać, przynajmniej ze 2 z nich :)

moje też i mam wrażenie, że przynajmniej na chwilę takim pozostanie

Gratuluję, a czy przynajmniej są w gablotkach ;)