Skocz do zawartości

Pióro forumowe PWF 2012


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 540
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nareszcie mam swoją trzydziestkę czwórkę!

Czwarte LS w rodzinie - teraz każde z nas ma swoje :)

Gratuluję sobie udanego piórka... i świetnych Kolegów na Forum!

Wszystkim, dzięki którym całe przedsięwzięcie się powiodło, ściskam prawice.

Dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was też powierzchnia napisu/okienka podglądu nie zgrywa się z powierzchnią stalówki? Nie żebym narzekał jakoś bardzo, pióro jest fajne :)

DSC_0048.JPG

DSC_0049.JPG

DSC_0046.JPG

Po prostu je odkręć i jeszcze raz zakręć......i możesz dowolnie zmieniać położenie......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj spotkałem w skrzynce awizo, wczoraj spotkałem Lamę na poczcie. 33/50. Zatankowana oryginalnym nabojem. Po chwili zaczęła zostawiać na papierze piękny ślad stalówki F.

Pisze o wiele bardziej "ślisko", niż posiadana przeze mnie dotychczas czarna stalówka M.

Dzię-ku-ję!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zaczęła zostawiać na papierze piękny ślad stalówki F.

Pisze o wiele bardziej "ślisko", niż posiadana przeze mnie dotychczas czarna stalówka M.

Ja mam odwrotną konfigurację. Mka w piórze forumowym i w drugim LAMY stalówkę czarną F. Też mam wrażenie, że czarna jest bardziej szorstka. :) Co oczywiście wcale nie przeszkadza w pisaniu. Ot, tak subtelna różnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem o krok od utraty mojego forumowego pióra. Najpierw zostałem skrytykowany przez żonę i córkę, że pióro ma design "jak dla przedszkolaka", a następnie moja szanowna małżonka zaanektowała je, gdyż "fajnie pisze".

I od paru dni, moje pióro, zamiast alfabetu łacińskiego, pisze głównie po mandaryńsku. I kto by powiedział, że nr 37 będzie pisał krzaczki? (oj dostałbym po głowie za to określenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Utwórz nowe...