Skocz do zawartości

Projekt "Skrzynia"


Polecane posty

Pod koniec 2010 roku wpadłem w dość ostry życiowy zakręt - własne mieszkanie, przeprowadzka, kompleksowy remanent. Ponieważ zdążyłem się już wtedy dorobić "kilku" piórek, potrzebne było jakieś solidne medium do masowego przechowywania i transportu kolekcji. Tak narodził się pomysł największego z moich dotychczasowych pudełek.

kasetka1.jpg

kasetka2.jpg

42 piórka na trzech tackach po 14 sztuk, ułożonych jedna nad drugą w drewnianej skrzynce. Rozwiązanie podobne do japońskiej szkatułki z tematu obok, ale zastosowane na dużo większą skalę. W razie potrzeby można wszystko wyjąć i rozłożyć w duży "ekspozytor" - jak na powyższym zdjęciu.

kasetka3.jpg

Póki co - niezastąpione. Ale mam już w domu większą skrzynkę tego typu, tylko jeszcze nie wiem, czy nie będę w niej trzymał komiksów. ;)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skrzynek - jeszcze trzy: "bombonierka", "czarna skrzynka" i najnowsza "walizeczka". Pomału, pomału... :)

Potem coś z piór się pokaże. Np. moją niegdysiejszą profanację Duofolda Jr. (ukamienujecie mnie za to :)).

Jest jeszcze gablotka z szybką, ale tam nie wypalił patent z uchwytem. Za trudno się wkłada/wyjmuje eksponaty ;)

Muszę ją przerobić. Była na starym forum gdzieś pokazana.

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...