Skocz do zawartości

Pioro na prezent urodzinowy. >100zl.


Cement

Polecane posty

Najlepiej wiesz co byś chciał dostać ;) Powyżej 100zł to ja bym wolał dostać Balance w rubinowe paseczki z dwukolorową stalówką :D

Ze znaczków w temacie i pierwszego zaproponowanego pióra obstawiam że chodzi o pióro w cenie PONIŻEJ 100 złotych :P

A może by tak jakieś Platinium? Chociaż w sumie Vista to równie porządny wybór- wszystko zależy od upodobań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak jakieś Platinium? Chociaż w sumie Vista to równie porządny wybór- wszystko zależy od upodobań.

Z Platinum poniżej stówy można chyba dostać tylko Plaisir. Średnio ładne. Z "tanich" Japończyków wolałbym chyba Sailora Lecoule. Albo od razu Platinum PTL5000A1, bo ma złotą stalówkę. Ale pewnie jest ekstremalnie lekkie i drobne, więc nie dla każdego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie lepiej na allegro wyhaczyć jakiegoś Sheaffer Balance, lub coś starszego. Fakt, ostatnio Pelikany drogo chodziły, nawet 140 po 200zł+, ale za 150 można wyciągnąć całkiem ładne pióro:)

http://allegro.pl/pioro-sheaffer-balance-liftime-1000-lata-40-te-i2546542350.html

http://allegro.pl/parker-vacumatic-junior-lata-40-zielony-i2546671040.html

Edytowano przez drake29a
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy polecają Jinhao, lub Duke, ale nie wiem jak Ci przypadłyby do gustu. Ostatnio na allego Sheaffer 100, za 50 i 70zł, oraz Waterman Hemisphere za 100 wypatrzyłem, ceny Kup Teraz,

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/1603-2x-sheaffer-gift-100-na-allegro/

innymi słowy zapoluj na tego typu okazje. za 80zł niedawno poszedł Sheaffer prelude na allegro, w super stanie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drażnijcie już Cementa. przecież jasno napisałe że powyżej...y znaczy PONIŻEJ 100zł ;)

Hemi można dostać do tej kwoty ale nie wiem czy osoba obdarowująca będzie chciała na nie polować. w sklepach natomiast jest dużo droższe. czy warte swojej sklepowej ceny - to już kwestia gustu.

mam Vistę i jest swietna. wolę chyba w sumie czarne safari (matowe, z czarną stalówką) ale Vistę też bardzo często piszę. w kwocie do 100zł, powinienneś też dostać tłoczek do tego pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście na prezent polecałbym Jinhao to dobre niedrogie pióra, duży wybór modeli a w ostatnim tygodniu doszło jeszcze kilkadziesiąt nowych wzorów. Do pióra możesz dokupić etui firmowe od 5 do 50 zł (15 modeli), dodatkowo otrzymasz gratis torbę, przywieszki, komplet naboi, certyfikaty i mini katalogi, wszystko sygnowane logiem Jinhao no i masz już wypasiony prezent za niewielką kasę, pozdrawiam Jinhao

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...