Skocz do zawartości

Jakiego atramentu dziś używasz?


ArielN

Polecane posty

Płonąca czerwień KWZI*

Bordowy #2 KWZI**

Pansy Diamine

* (mój egzemplarz pachnie jak preparat witaminowy z żeńszeniem wiodącej firmy, zobaczymy jakiego kopa daje :) mam 50ml)

** (a ten pachnie jak chlorchnaldin, też z butelki 50ml)

Edytowano przez Didi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 11 months later...

Arek, dobry wybór ;)

Jak wrażenia?

Jeśli chodzi o właściwości to jak to u Sailora - rewelacja. Kolor to rzecz gustu, nic mu nie brakuje ale to nie pora dla mnie na takie zielenie. Nie odrzuca ale i tylnej części nie urywa ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Private Reserve  DC Supershow Blue  ...piękny głęboki, wysycony niebieski.

 

Diamine Oxblood  ...kolor konkret, czerwono-brązowa utleniona, przyschnięta jucha.

 

Diamine Red Dragon  ...smok wśród czerwonych.. przepiękny. Nikomu nie życze, ale dobry do podpisywania cyrografów.

 

KWZ ink  Turkus Galusowy  ...niejednoznaczny, głęboki i tajemniczy. Nie przepadam za zieleniami, ale ten jest urzekający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Diamine Oxblood, nic dodać, nic ująć. Sam nim piszę, ale używam go tylko do niektórych partii tekstu. Tych bardziej... No wiecie.

Poza tym, ostatnio piszę na zmianę Diamine Eau de Nil i tej samej firmy Midnight. Ten drugi ma rewelacyjne właściwości, co czyni pisanie naprawdę przyjemnym. O kolorze nie wspomnę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałam się w Diamine Red Dragon. Cudowna, ciemnoczerwona, krwista czerwień. Co więcej znalazłam mu cudowną parę - pióro Lamy Safari kolor żółty stalówka F. Sprawdzam nim sprawdziany, piszę pamiętnik, notatki na hiszpańskim. Co tylko mogę. Jestem zachwycona swoim zestawem i wszystkim polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj jeszcze Oxblood, dla mnie idealnie krwisty.  ^_^

Jest w planach. Ale nie mam teraz ani funduszy, ani czasu na zabawę atramentami. Kupiłam pod koniec wakacji kilka nowych kolorów w nabojach dla wypróbowania przed poważnym zakupem i jeszcze ich nie otworzyłam, więc nie ma sensu nic kupować. Ale w ferie będę w Warszawie, więc może z czymś fajnym wrócę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...