Skocz do zawartości

Jakiego atramentu dziś używasz?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A hoj,super sie spisuję w Sheaffer Legacy,mokro i dosadnie

Miło to słyszeć. Mam kilka Sheaffer'ów, ale jeszcze nie próbowałem tankować ich tymi atramentami. Też zauważyłem, że to raczej "mokre" atramenty.

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

GvFC Green Moss, na razie w nabojach. Pokolejnym zalaniu coraz bardziej mi się podoba, lekko przyciemniał co mi się bardzo podoba.

MB Toffee Brown, na razie lekkie rozczarowanie. Spodziewałem się, że będzie ciemniejszy. Pióro świeżo wypłukane po WM Havana (Absolute Brown), może po kolejnym tankowaniu będzie lepiej. W tej chwili prawie się nie różni od Watermana, więc przepłaciłem :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GvFC Green Moss, na razie w nabojach. Pokolejnym zalaniu coraz bardziej mi się podoba, lekko przyciemniał co mi się bardzo podoba.

MB Toffee Brown, na razie lekkie rozczarowanie. Spodziewałem się, że będzie ciemniejszy. Pióro świeżo wypłukane po WM Havana (Absolute Brown), może po kolejnym tankowaniu będzie lepiej. W tej chwili prawie się nie różni od Watermana, więc przepłaciłem :cry:

 

U mnie różnica między WM Havana a MB Toffee Brown jest znaczna, co nie zmienia faktu, że MB mnie również rozczarował. Spodziewałem się troszkę ciemniejszego koloru. Ciężko będzie wypisać całą butelkę, ale jakoś dam radę :) Chyba, że w grę będzie wchodzić wymiana na inny kolor (liczę na forumowych wielbicieli brązów ;))

A dziś piszę R&K Verdigris i Kaweco Palm Green :)

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem nabój Moss Green w Kaweco AlSporcie z italicą 1,1. Potem pisałem jeszcze Liliputem z M-ką, wypełnionym KWZInk'iem Miodowym, ale tego już nie wypisałem. Na koniec podpisałem się nim, przyłożyłem stempelek i poczłapałem do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem nabój Moss Green w Kaweco AlSporcie z italicą 1,1. Potem pisałem jeszcze Liliputem z M-ką, wypełnionym KWZInk'iem Miodowym, ale tego już nie wypisałem. Na koniec podpisałem się nim, przyłożyłem stempelek i poczłapałem do domu.

 

O! Masz Moss Green w nabojach? W ogóle to rozglądam się za tym atramentem. 

Też mam Kaweco, wiesz? ;-))

Może jakaś zamianka, sprzedaż/użyczenie albo przynajmniej kropelka do przetestowania? ;-) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

O! Masz Moss Green w nabojach? W ogóle to rozglądam się za tym atramentem. 

Też mam Kaweco, wiesz? ;-))

Może jakaś zamianka, sprzedaż/użyczenie albo przynajmniej kropelka do przetestowania? ;-) 

PW poszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w kałamarzu, napełniam sobie nabój strzykawką. W konwerter nie inwestowałem gdyż napełnić go do pełna można... też strzykawką. W nabojach firmowych mam GvFC szary i brązowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziś w pracy porannej - jakże by inaczej - TWSBI 580 wypełnione Diamine Bach. Czasem też Kaweco, a w nim Diamine Chopin.

Na nocce - Kaweco z italicą 1,1 wypełnione Moss Green.

 

Dziku, Ty to powinieneś jakąś rafinerię Moss Green'a mieć  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Diamine lejesz...

Póki co - nie narzekam, ale jak dotąd używałem jedynie kolorów z 'Music Set". Z tych zaś zainwestuję ponownie chyba jedynie w blue grey nazwany Chopin. Zarówno zieleń nazwana "Beethoven" jak i brąz nazwany "Bach" okazały się całkiem przyjemnymi i niekłopotliwymi w użyciu atramentami, tyle że bardziej polubiłem inne w tych kolorach.

 

Na chwilę obecną, pewną obawę mam tylko przy Callifolio, odkąd mi turkusowy atrament pióro zabetonował. Na szczęście córka sobie wzięła i nim pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...