Skocz do zawartości

Jakiego atramentu dziś używasz?


ArielN

Polecane posty

Gość Dziku

A ja znaczek "x" postawiłem niebieskim Viscontim zatankowanym do poczciwego Plumixa. Do następnego dnia rano wypisałem onego Plumixa, a potem Lamy Safari zatankowane Diamine Chopin, a potem Kaweco Al Sport zatankowane tymże samym atramentem. Kończyłem Kaweco Classic Sport zatankowanym Moss Green od GvFC. Słowem - paskudny był dyżur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Dziku

Od wczoraj po kolei: najpierw KWZInk zielony galusowy nr 2 w Baoerze, potem "świnka" blue black we Frontierze, potem Diamine Chopin w Kaweco, zaś do rana będzie Moss Green z 1,1 italicą Kaweco. Gdzieś się jeszcze przewinęło kilka zdań skreślonych Diamine Chopin, ale zatankowanym do Lamy Safari z blaszką B, którą akurat miałem w fartuchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja w znanym sklepie w Łodzi dostałem próbkę Diamine Blue-Black Petrol i jestem bardzo zadowolony. Nie jest to typowy b-b w szaro - niebieskim odcieniu tylko przypomina ciemny morski. Właściwie to b - b z którego przebija morska zieleń. Pisze nim się świetnie, ładnie smaruje, przepływ taki jak lubię, nie za mocny i schnie błyskawicznie. Po napisaniu dwóch słów przetarłem paluchem i nie było rozmazów. Fajnie, fajnie,  :bunny01: Do tego obsługa przez pana Stefana to miła odmiana po znudzonych sprzedawcach.  

 

Aha, pióro Preppy/0.3, notatnik Whitelines.

Jutro odbieram Dianine szafirowe i teraz będzie jak z osiołkiem co mu w żłobie dano  :bezradny:

Edytowano przez Morlok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.Herbin Ambre de Birmanie oraz (na przemian) brąz Visconti (Dziku, ale narobiłeś ;)).

W sumie szybko poszło.... Sam swego czasu zakazywałeś "stawiać tamy miłosierdziu". :P

A że z brązem od Viscontiego tak będzie to wiedziałem, bo to śliczny kolor jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...