Skocz do zawartości

Jakiego atramentu dziś używasz?


ArielN

Polecane posty

Gość Dziku

To w sumie ciekawe. Przez noc to był Diamine Chopin w Kaweco oraz Lamy. Ten sam zestaw położyłem sobie pod ręką w porannym miejscu pracy. Potem w poszukiwaniu czegoś pogmerałem w piórniku i... cały dzień pisałem Duofoldem Standard wypełnionym brązem Visconti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ostatnio piszę (tu uwaga, bo to słowo klucz) Callifolio bleu equinoxe 5, piękny kolor, a co najważniejsze ma dobroczynny wpływ (razem z taśmą klejącą, którą zakleiłam otwór w skuwce) na mojego Parkera IM (i tu wracamy do najważniejszego- on pisze!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

Z racji weekendu chciałem wrócić do recenzowania atramentów galusowych od Konrada. Miałem zamiar przetestować Fiolet galusowy, niestety wytrącił on osad i boję się zalać go do pióra, więc przykro mi, ale recenzji nie będzie :( Tak samo zachował się Czerwony galusowy, który miał być testowany wcześniej. Pozostałe na szczęście wyglądają ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

Nie wiem co jest przyczyną - wszystkie próbki są przechowywane w małych woreczkach strunowych, dodatkowo zapakowane w większy woreczek i zamknięte w ciemnej szufladzie. Napisałem już o tym do Konrada. 

Może zaleję go do Preppy i nim zrobię ten test? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

@iAndrew, może użyjesz maczanki? :)

 

Chciałem testować atramenty galusowe maczanką, ale one zbyt dużo atramentu podają i gdy taki ślad ściemnieje to jest prawie czarny :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wydało się - wampirzyca z lasu  :eureka:

 

Zupełnie nie rozumiem,... :huh:

 

jak dla mnie to takie zestawienie kojarzy się tylko z Czerwonym Kapturkiem...   :D

 

co się po lasach szlajał... :P

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Zupełnie nie rozumiem,... :huh:

 

jak dla mnie to takie zestawienie kojarzy się tylko z Czerwonym Kapturkiem...   :D

 

co się po lasach szlajał... :P

 

Ale z którą wersją? Bo wiesz, bajki też ewoluują ;)

 

Q3sUFVd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

A ja dziś głosowałem Zielonym galusowym #2 i ponownie małe zamieszanie w komisji wywołałem :D

 

A, no i zrobiłem jednak recenzję Fioletowego galusowego. Wrzucę ją za jakieś pół godziny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

A ja dziś głosowałem Zielonym galusowym #2 i ponownie małe zamieszanie w komisji wywołałem :D

 

A, no i zrobiłem jednak recenzję Fioletowego galusowego. Wrzucę ją za jakieś pół godziny :)

 

To Waść tak publicznie, na oczach komisji krzyżyk stawiał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrew

Podczas podpisywania małe zamieszanie się zrobiło, bo lokal był pusty (nie licząc komisji), zielony bardzo się spodobał a i pióro (TWSBI Mini) małą sensację wzbudziło gdy pokręciłem nosem na podawany mi najtańszy możliwy długopis ;)

 

X już stawiałem w odosobnieniu, wzdychając z zażenowaniem nad listą kandydatów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Ja wykorzystałem w celu spełnienia obowiązku obywatelskiego starego, poczciwego Vectora.

Jaki wybór, takie narzędzie ;)

 

Pewna dama z okolic Zatora

Miała dosyć swojego Vectora,

Więc po krótkim namyśle

Utopiła go w Wiśle.

Marnie pisał, więc fora ze dwora! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...