Skocz do zawartości

Kreska, kropka, plama


cruk

Polecane posty

2 godziny temu, MarcinEck napisał:

Twoje prace bardzo nam się z żoną podobają. Brawo! Kontynuuj!Co do piór do rysowania - skontaktuj się może z kol. @RRR, bo i on się para rysunkami i używa do tego piór rozmaitych...

bardzo dziękuję! napiszę,

btw. wysłałam Ci @MarcinEck pytanie o Pelikana 120, nadal szuka gniazdka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cruk technika którą tworzysz jest naprawdę rewelacyjna. Połączenie akwareli i tuszu/atramentu daje efekt niesamowity. Kupiłbym od Ciebie obraz robiony tą techniką, który przedstawia kwiaty. Najlepiej różę lub tulipana czerwonego. Jak możesz odezwij się na priv. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mechanik napisał:

@cruk technika którą tworzysz jest naprawdę rewelacyjna. Połączenie akwareli i tuszu/atramentu daje efekt niesamowity. Kupiłbym od Ciebie obraz robiony tą techniką, który przedstawia kwiaty. Najlepiej różę lub tulipana czerwonego. Jak możesz odezwij się na priv. Pozdrawiam.

omatulu... bardzo dziękuję, ale jestem totalnym amatorem, bawię się różnymi technikami, bo sprawia mi to przyjemność i to sposób resetowania głowy, ale nie jestestem zawodowcem, nawet nie mam wykształcenia w kierunku plastycznym.. no i nie sprzedałam nigdy żadnej pracy, ale chętnie nimi obdarowuję 🙂 kwiaty nie są prostym zadaniem @Mechaniku, ale mogę sprobować się go podjąć 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zdolnych amatorów polecam szkołę "Simply Painting with Frank Clarke", (wpisz w internecie😉), ja sam onegdaj nieco skorzystałem, ale inni znacznie bardziej. Jedna ze złotych rad mistrza Clarke brzmi: "nigdy nie oddawajcie prac za darmo, tylko zawsze je sprzedawajcie". Na początku tego nie rozumiałem, ale życie pokazało, że Mistrz i tu ma rację🤔🤗 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Klerk napisał:

Dla zdolnych amatorów polecam szkołę "Simply Painting with Frank Clarke", (wpisz w internecie😉), ja sam onegdaj nieco skorzystałem, ale inni znacznie bardziej. Jedna ze złotych rad mistrza Clarke brzmi: "nigdy nie oddawajcie prac za darmo, tylko zawsze je sprzedawajcie". Na początku tego nie rozumiałem, ale życie pokazało, że Mistrz i tu ma rację🤔🤗 

dziękuję 🙂 z przyjemnością zobaczę :)

hmm... no rozumiem, chociaż miałabym z tym problem jednak.. jakoś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co to jest? 
- Mazy.
- Kto to jest? 
- Nikt taki. 

Gdy bawisz się piórkiem-pradziadkiem mając radochę z cienkości stalówki, mimo, że atrament rozmywa się pod wpływem farbek, to wychodzą fajne plamy, ale rodzina zagląda przez ramię i musi wiedzieć kto to.

Mazy sheafferem zatankowanym watermanem w kolorze brązowym: d’ encre brun absolu.

O, już wiem kto to: Sir Sheaffer Waterman d’ encre Brun Absolu 😉

 

116691855_3683397278338472_8654166369950

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Pamiętam, jak rysowałem tą budowlę kilka godzin dziennie (na wakacjach w szkole średniej chyba). Najpierw ołówkiem, a na końcu poprawiałem długopisem - chyba żelowym. Oczywiście bazowałem na rysunku z książki, nie umiem rysować - jak to się mówi - z wyobraźni.

Edytowano przez Harding
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...