Skocz do zawartości

Zalando - pióra


Edi

Polecane posty

  • 1 month later...

Tak sobie wyszło z tym Zalando - ceny praktycznie wszystkiego były sporo wyższe niż rynkowe. Poza jednym piórem. Więc kupiłem dwa. Spodziewałem się że po prostu anulują zamówienie, bo w tym przypadku akurat było dobrze poniżej rynku.
Po trzech tygodniach przyszły dwa długopisy. Innej marki. I o wartości sporo niższej niż to co zapłaciłem.
Oczywiście zwrot przyjęli, ale niesmak pozostał 😛

Edytowano przez Rittel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rittel napisał:

Tak sobie wyszło z tym Zalando - ceny praktycznie wszystkiego były sporo wyższe niż rynkowe. Poza jednym piórem. Więc kupiłem dwa. Spodziewałem się że po prostu anulują zamówienie, bo w tym przypadku akurat było dobrze poniżej rynku.
Po trzech tygodniach przyszły dwa długopisy. Innej marki. I o wartości sporo niższej niż to co zapłaciłem.
Oczywiście zwrot przyjęli, ale niesmak pozostał 😛

Miałem dokładnie tak samo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2020 o 19:03, Klerk napisał:

@Edi dobrze, że nie masz nic wspólnego z tym Zalando, ja też nic nie mam, chyba nikt nie chce mieć z nimi, wystarczy przykre doświadczenie kolegi @Rittel

Edi, wyluzuj z takimi rewelacjami🤑, na przyszłość najpierw sam dobrze "obadaj" sprawę.

Oj, przykro mi :( Doświadczenie z zalando mam tylko w kupowaniu butów, zawsze były zgodne z opisem i bez problemów. Nie przypuszczałam, że mogą wysłać długopisy zamiast piór. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...