Skocz do zawartości

Akkerman - zakup grupowy


tom_ek

Polecane posty

Krzysiek - 2 butelki

Ddntp - 2 butelki

Tomek - 3 butelki (chyba że ktoś z Was będzie zamawiać któryś ze wspomnianych DM i zgodzi się na wymianę - wówczas 2)

Proponuję też, żeby koszt wysyłki podzielić równo, niezależnie od wartości zakupów. Gdyby @Aventador13 nie zdecydował się na większy zakup, to pewnie w ogóle by do niego nie doszło. A parę złotych więcej żadnego z nas nie zrujnuje.

PS. Po pytaniach o ceny napisałem z pytaniem o buteleczki - jeszcze nie odpisali, może się obrazili ;)

1 godzinę temu, Rittel napisał:

Ja mam duży niesmak do nich po poprzednim zamówieniu grupowym, o tu:

A pisałem, że Holendrzy są dziwni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, tom_ek napisał:

Proponuję też, żeby koszt wysyłki podzielić równo, niezależnie od wartości zakupów. Gdyby @Aventador13 nie zdecydował się na większy zakup, to pewnie w ogóle by do niego nie doszło. A parę złotych więcej żadnego z nas nie zrujnuje.

Nie mówmy jeszcze "hop" bo większość rzeczy które chce zamówić jest z promocji (po kilka szt.) i obawiam się wiadomości "niestety nie mamy takiej ilości". Dlatego nalegam żeby zrobić to jak najszybciej.

Dla ilości co jest teraz wysyłka wychodzi 30€. Czyli jakieś 40zł na przesyłkę trzeba liczyć (w najgorszym wypadku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzisiaj o 15:00 zamawiam. Kto chce się jeszcze dołączyć, niech pisze na mój e-mail aventador13@protonmail.com

@ddntp potwierdź czy po odejściu jednej osoby i wzroście ceny przesyłki na jakieś 45zł + transport w Polsce jesteście wciąż zainteresowani @tom_ek

Trudno powiedzieć konkretną kwotę nie znając kursu jak przewalutuje bank - mam nadzieję, że to rozumiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pieniądze mam nadzieję zachowałeś na koncie? Gdyby trzeba było wszystko powtarzać - robimy to? Bo powoli mam tego dość, w dodatku czekać trzeba będzie nie wiadomo ile. Za pierwszym razem napisali, że 2-3 tygodnie, za drugim razem kilka tygodni, więc może być 5, może być więcej. Co myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tom_ek napisał:

Ale pieniądze mam nadzieję zachowałeś na koncie? Gdyby trzeba było wszystko powtarzać - robimy to? Bo powoli mam tego dość, w dodatku czekać trzeba będzie nie wiadomo ile. Za pierwszym razem napisali, że 2-3 tygodnie, za drugim razem kilka tygodni, więc może być 5, może być więcej. Co myślicie?

Tak. Pieniędzy nie potrąciło. To jest właśnie ciekawe że przyszedł SMS do potwierdzenia płatności kartą, kwota w treści była dobra (i w euro) i ze strony banku operacja kończy się sukcesem. Tak jakby terminal po ich stronie nie działał.

@Krzysiek_W W momencie zbierania chętnych nikt nie mógł tego przewidzieć. Poza tym akkermanów nie ma w tym sklepie.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...