Skocz do zawartości

Akkerman - zakup grupowy


tom_ek

Polecane posty

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

3 godziny temu, Krzysiek_W napisał:

spróbowałbym czegoś, tylko czy akermany nie mają słabych opinii?

 

To się kupuje dla butelki, tak jak Ferris Wheel Press :) To są ładniej zapakowane atramenty Diamine (a przynajmniej produkowane w tej samej fabryce). O ile będziesz się trzymać z daleka od czerwieni, żółtych i pomarańczowych atramentów to powinno być OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@heyahero - wysyłka "tanioszka", jak krajowa. Gdy kliknąłem link, wyświetlił mi się Sublime - ten kolor Cię interesuje? Miałem, niczego sobie, ale lepszy moim zdaniem Diamine Jade Green, wyrazistszy, większy wariat (choć może trochę "dziewczyński"), Oster bardziej stonowany (jak Chertreuse, który wystawiłem niedawno na sprzedaż - taka mała prywata ;)).

5 godzin temu, ddntp napisał:

To się kupuje dla butelki

Tu mnie masz, to główny powód, dla którego chcę kupić Akkermany.

5 godzin temu, ddntp napisał:

O ile będziesz się trzymać z daleka od czerwieni

A ja właśnie czerwienie planuję, krwiste Diaminy mi nie straszne, jeszcze z nimi kłopotów nie miałem, ale tak często straszycie, że się zaczynam obawiać :blink:

Wysyłka z Holandii 1-3 atramentów to 25 euro, większa liczba - droższa wysyłka (ale nie pytałem ile). Nie sprzedają próbek własnych atramentów, co mnie trochę zniechęciło, skoro jednak zaproponowałem wspólne zakupy, to się nie wycofuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tom_ek napisał:

@heyahero - wysyłka "tanioszka", jak krajowa. Gdy kliknąłem link, wyświetlił mi się Sublime - ten kolor Cię interesuje? Miałem, niczego sobie, ale lepszy moim zdaniem Diamine Jade Green, wyrazistszy, większy wariat (choć może trochę "dziewczyński"), Oster bardziej stonowany (jak Chertreuse, który wystawiłem niedawno na sprzedaż - taka mała prywata ;)).

Dlatego mam kilka butelek RO w obserwowanych ;) A zaczęło się od szukania Summer Storm w polskich sklepach... Teraz bardziej skłaniam się w stronę Haha od Sailora (albo obu). Ach! te trudne wybory :D

Co do samego Sublime, to podoba mi się bardziej od Diamine. Ja lubię jasne zielenie o lekko cieplejszym zabarwieniu. Tu jest fajne porównanie, bo nie powiem - nad tym diamine też myślałem: http://www.fountainpennetwork.com/forum/topic/329169-ink-shoot-out-diamine-jade-green-vs-robert-oster-sublime/

Zdrówka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na eBay'u Akkermana z darmową wysyłką, nic, tylko brać - choćby dla butelki. Kolor "Blue" ;) : https://www.ebay.pl/itm/a-Rare-productsa-Akkerman-Ackerman-Large-Ink-C-Blue-Special-Bottle-New/402276521690?hash=item5da98c96da:g:BvUAAOSwFxpezp-V

Skoro w zasadzie pewnych chętnych brak, ja też się aż tak nie palę, to sprawę uznajmy może za zamkniętą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnych przemyśleniach mam jeszcze jedna propozycję. Mnie interesuje jeden atrament. Gdyby się znalazły dwie jeszcze osoby, które również chciałyby kupić po jednej buteleczce, wówczas koszt wysyłki wyniósłby ok. 30 zł, więc znośnie jak sądzę. @Aventador13, @Krzysiek_W, co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. To może ze wstępnym "kosztorysem" napiszemy do nich że zamawiamy na dużą kwotę i niewykluczone że potraktowaliby nas po vipowsku gratisową wysyłką.

Bo i tak pewnie dowalą nam VATem. z Ameryki nigdy nie przychodza "prezenty'...

Teraz widzę że to sklep z Europy.

Edytowano przez Aventador13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, za chwilę mogę do nich napisać z pytaniem, czy zgodzą się wysłać darmo zamówienie na 150-180 euro. Nie spodziewam się jednak odpowiedzi pozytywnej, bo na stronie podają, że wysyłka 8-15 atramentów Akkerman to koszt 50 euro (a 15 Akkermanów z podstawowej serii to koszt 225 euro). Gdyby się nie zgodzili - bierzemy po jednej, czy sobie darujemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie liczby? Ja widzę tak:

Indicative: 5 new Akkerman bottles outside Europe, eg to USA Canada Australia Japan China etc. comes at € 20, - Shipping cost. 6-14 new Akkerman ink bottles costs € 30, - and 15 up to 30 bottles (max) is € 50, - shipping. 30 bottles is the maximum number of bottles that we will fit in 1 box.

Jak dodałem 12 Akkermanów to liczy 36,45€. Jak dodam 22 to w ogóle znika koszt przesyłki.

Ja bym narazie może napisał czy przy takim zamówieniu da się zrobić wysyłkę za 15€. Reszte ustalimy jak będziemy znali konkretne szczegóły - kto ile zamawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...