Skocz do zawartości

TWSBI Orange / Sailor Apricot


tom_ek

Polecane posty

Czołem,

szukam atramentu jak najbardziej podobnego do TWSBI Orange - mocno nasyconego, który bardzo łatwo przechodzi w intensywną czerwień; właściwie w moim piórze bardziej on czerwony niż pomarańczowy. Z porównań internetowych wychodzi mi, że bliski może być Sailor Apricot, ale on jest chyba z nieaktualnej już serii. Noodler's Apache Sunset jest innym atramentem, jaśniejszym, może N. Habanero, ale przypuszczam, że ma podobne właściwości jak Apacz, więc go nie chcę. Może Diamine Sunset? Macie jakieś inne propozycje?

A tak prezentuje się TWSBI w mokrym piórze:

6854716700_1582820849.jpg

2785319300_1582820903.jpg

9392042600_1582820906.jpg

4728449600_1582820915.jpg

2336214800_1582820916.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie widziałam tego atramentu TWSBI na żywo, ale zerknij sobie na: Monteverde Love Red, KWZ Czerwień Złodzieja i wspomniany przez Nikę Robert Oster Orange Zest. Diamine Sunset jest moim zdaniem jaśniejszy i bardziej pomarańczowy (przynajmniej porównując do powyższych zdjęć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za podpowiedzi. Monteverde za chwilę pooglądam, Czerwień Złodzieja na zdjęciach nie przypomina mi jednak TWSBI, za mało tonów pomarańczowych w porównaniu z nim, podobnie chyba Grejpfrut. Sunset zamierzałem kupić w plastikowej buteleczce, ale w takim razie poproszę ich może o próbkę. A co powiecie o Diamine Pumpkin? Tyle że ten z kolei wydaje mi się za mało czerwony :gaah:

Edytowano przez tom_ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...