Skocz do zawartości

W czwartek premiera Atramentu Pióromaniaka


_Pióromaniak_

Polecane posty

Za oknem jak nie było zimy, tak nie ma. Ale ci, którzy mieli okazję być w górach zyskali pewność, że śnieg jeszcze na świecie istnieje. Tak wygląda zasypane wejście na Rysiankę w Beskidach:

Rysianka.jpeg.8bc6d108af3c2e192636bfdd771c8b5a.jpeg

Tak, to jest podpowiedź jakie kolory pojawią się podczas czwartkowej premiery zimowego Atramentu Pióromaniaka :).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kolejką to prawda. Rzeczywiście jest od dwóch miesięcy i w zasadzie ilość rezerwacji przekroczyła już cały nakład pierwszej edycji. Ale nie chcemy, żeby Atrament Pióromaniaka znikał z półek w kilka chwil, więc tym razem (po doświadczeniu z jesieni) przygotowaliśmy więcej butelek. To nadal nie będzie dużo, nadal limitowana ilość, ale nie aż tak ograniczona jak ostatnio.

Jesteśmy trochę zaskoczeni popularnością Atramentu Pióromaniaka, ale bardzo nas to cieszy :). Powodzenie danej edycji to gwarancja na pojawienie się kolejnej.

@kulka - wpisałem do zeszytu :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pioromaniak.pl napisał:

nadal limitowana ilość, ale nie aż tak ograniczona jak ostatnio.

Marcinie, 

rozumiem że atramentów mało, a chętnych dużo. Zapisywałem się - jeśli dobrze pamiętam - na więcej niż jedną butelkę, ale wezmę tylko jedną: mnie jedna z edycji zimowej w kolekcji wystarczy, a niech i inni się nacieszą. 

Przy okazji wezmę te czeskie (czy tam słowackie) atramenty, może coś jeszcze dobiorę ze 'standardów', więc paczka do mnie nie będzie szła załadowana do połowy. 

2 godziny temu, kulka napisał:

@Wieczny wagarowicz, hahaha, no i?

No i nic. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, brylinski napisał:

Ja mam skromną i chichą nadzieje, że się pamięta o mojej rezerwacji :)

Jak w praktyce będzie wyglądał w takim razie zakup? Bezpośrednio w sklepie czy jakoś poprzez prywatne kanały/wiadomości/gołębie dystrybucji?

@brylinski

Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz :). Udało się z zamówieniem, ale niezależnie od tego Twoja rezerwacja była aktywna. W moim zeszycie :).

1 godzinę temu, brylinski napisał:

Zamówione i jeszcze Nolty na próbę w przecenie 🤣🤣🤣

Dobry wybór :). Szczególnie w takiej cenie.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Wieczny wagarowicz napisał:

I ja już zamówiłem. 

@Pioromaniak.pl, będziesz musiał znów pogrzebać w skrypcie - bo wiesz ze ze mną są problemy z płatnością. Znaczy: nie tyle ze mną, co ze sposobem płatności. 

Dzięki Vito! Coś nie zadziałało? Sprawdzę i prześlę Ci jutro e-mail :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dotarło, dotarło, wszystko dotarło całe i zdrowe i zachwycające. Ciekaw jestem kiedy i do czego wykorzystam Pióromaniakowe Atramenty bo tak między nami mówiąc to butelek z pierwszej edycji jeszcze nie otworzyłem... cóż zawsze mi jakoś tak żal otwierać limitowane edycje, a tu jeszcze limit absolutnie nie do dokupienia więc już całkiem nie wiem co zrobić 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Co do Nolty to tka w sumie zamawiając nie spodziewałem się, że on jest taki malusieńki jak go wyjąłem to stwierdziłem "Komu go oddać?" takiego maleństwa ni w ząb nie wiem jak wykorzystać ale jednak wymyśliłem, że taki mega przyjemny papier będzie mega do robienia krótkich testowych zapisków nowo napełnionych atramentów. Więc jak to mówią nic w przyrodzie nie ginie i Nolty tak przypadł do gustu, że już się szykuję by na 2021 kupić jeden w wersji B5 jako służbowy i drugi w rozmiarze A5 lub A5 slim (NOLTY Listy 2) do prywatnych zapisków.

Chyba staję się papieromaniakiem 😱😱😱

I jeszcze przede wszystkim chciałem całej ekipie Pióromaniaka podziękować za fantastyczną mega dobrą obsługę i wkład w atramentową niszę :) 

Edytowano przez brylinski
życie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, brylinski napisał:

I jeszcze przede wszystkim chciałem całej ekipie Pióromaniaka podziękować za fantastyczną mega dobrą obsługę i wkład w atramentową niszę :) 

Ja się podpinam pod tę opinię. Te wszystkie Luxpeny i inne Pióra Polskie mogą się uczyć od Marcina obsługi klienta. Pisałem już o tym, ale powtórzę: Marcin na bieżąco modyfikował skrypt strony, żeby tylko moja płatność mogła przejść. 

Atrament do mnie jeszcze nie dotarł; ślad urywa się 21 lutego w Warszawie. Ale w tym tygodniu spodziewam się go mieć w ręku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, brylinski napisał:

Dotarło, dotarło, wszystko dotarło całe i zdrowe i zachwycające. Ciekaw jestem kiedy i do czego wykorzystam Pióromaniakowe Atramenty bo tak między nami mówiąc to butelek z pierwszej edycji jeszcze nie otworzyłem... cóż zawsze mi jakoś tak żal otwierać limitowane edycje, a tu jeszcze limit absolutnie nie do dokupienia więc już całkiem nie wiem co zrobić 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Co do Nolty to tka w sumie zamawiając nie spodziewałem się, że on jest taki malusieńki jak go wyjąłem to stwierdziłem "Komu go oddać?" takiego maleństwa ni w ząb nie wiem jak wykorzystać ale jednak wymyśliłem, że taki mega przyjemny papier będzie mega do robienia krótkich testowych zapisków nowo napełnionych atramentów. Więc jak to mówią nic w przyrodzie nie ginie i Nolty tak przypadł do gustu, że już się szykuję by na 2021 kupić jeden w wersji B5 jako służbowy i drugi w rozmiarze A5 lub A5 slim (NOLTY Listy 2) do prywatnych zapisków.

Chyba staję się papieromaniakiem 😱😱😱

I jeszcze przede wszystkim chciałem całej ekipie Pióromaniaka podziękować za fantastyczną mega dobrą obsługę i wkład w atramentową niszę :) 

@brylinski

Przyjemność po naszej stronie :).

Taka to jest sprawa z tymi edycjami limitowanymi. Ja mimo wszystko zachęcam do otwierania i pisania/testowania bo każdy z tych kolorów był przygotowywany w pocie czoła i jako wypadkowa wielu rozmów i wizualizacji.

NOLTY to skarb papierniczego świata. Fajnie, że producent zgodził się zrobić wyjątek (co do zasady NOLTY nie sprzedaje swoich kalendarzy w Europie). W przyszłym roku postaramy się rozszerzyć ofertę o nowe propozycje :).

Dziękuję i bardzo się cieszę.
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wieczny wagarowicz napisał:

Ja się podpinam pod tę opinię. Te wszystkie Luxpeny i inne Pióra Polskie mogą się uczyć od Marcina obsługi klienta. Pisałem już o tym, ale powtórzę: Marcin na bieżąco modyfikował skrypt strony, żeby tylko moja płatność mogła przejść. 

Atrament do mnie jeszcze nie dotarł; ślad urywa się 21 lutego w Warszawie. Ale w tym tygodniu spodziewam się go mieć w ręku.

Vito, cieszę się i dziękuję za miłe słowa :). Biorąc pod uwagę historię naszych zagranicznych wysyłek w Twoim kierunku, to liczę, że przesyłka pojawi się u Ciebie lada dzień.

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2020 o 20:48, Pioromaniak.pl napisał:

 

NOLTY to skarb papierniczego świata. Fajnie, że producent zgodził się zrobić wyjątek (co do zasady NOLTY nie sprzedaje swoich kalendarzy w Europie). W przyszłym roku postaramy się rozszerzyć ofertę o nowe propozycje :).

Jak będą wersje B5 (producent na swojej stronie takową ma KLIK) oraz coś w rozmiarze Traveler's Notebook regular lub troszkę szersze i z układem tak jak w standowym Nolty (tydzień +memo) to ja obiorę, oba, najlepiej jeszcze w listopadzie :) . Wiadomo lepiej oddać zysk rodzimej firmie niż karmić Amazona. Więc jak coś ja już zaczynam oszczędzać bo wiadomo, że na samych kalendarzach zamówienie się nie skończy, a patrząc na ceny Nolty z wspomnianego już A. i potencjalną chęć uzupełninia atramentowych zapasów to się uzbiera dość pokaźna czapka złotych monet.

Pozdrawiam i wyczekuję

Edytowano przez brylinski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2020 o 08:36, brylinski napisał:

Jak będą wersje B5 (producent na swojej stronie takową ma KLIK) oraz coś w rozmiarze Traveler's Notebook regular lub troszkę szersze i z układem tak jak w standowym Nolty (tydzień +memo) to ja obiorę, oba, najlepiej jeszcze w listopadzie :) . Wiadomo lepiej oddać zysk rodzimej firmie niż karmić Amazona. Więc jak coś ja już zaczynam oszczędzać bo wiadomo, że na samych kalendarzach zamówienie się nie skończy, a patrząc na ceny Nolty z wspomnianego już A. i potencjalną chęć uzupełninia atramentowych zapasów to się uzbiera dość pokaźna czapka złotych monet.

Pozdrawiam i wyczekuję

Dziękuję, super! Sprawdzimy czy będziemy mieć możliwość zamówienia takich formatów i je sprowadzimy. Są spore szanse, że tak :).

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...