Skocz do zawartości

Witam


Mkbewe

Polecane posty

Cześć

Przeglądam to forum od jakiegoś czasu, wraz z tym jak wróciłem po dłuższym czasie do pisania piórem. Jako że zacząłem się coraz bardziej wkręcać w tematykę piór stwierdziłem że założenie sobie konta pozwoli mi na więcej niż tylko bierne czytanie :)

Przygodę swoją z piórami rozpocząłem w podstawówce piórem zenith kupionym za 7zł, działało kilka lat aż plastik skruszał i pióro rozpoczęło proces autodestrukcji w rękach. Potem miałem kilkuletnią przerwę by w połowie liceum wrócić do pisania piórem, i jaka to była ulga. Pisałem Parkerem Jotterem którego miałem 2 egzemplaże, pierwszemu zaczęła przeciekać sekcja a drugi niefortunnie spadł na stalówkę. Potem kupiłem trzecie gdyż polubiłem jego lekkość, było to już pióro nowej wersji tego modelu, ale z czasem zacząłem się zastanawiać nad porządniejszym piórem.Obok miałem pióro Pelikana, którego modelu nadal nie udało mi się zidentyfikować ale działa do dziś załadowane czerwonym atramentem. Wczoraj kupiłem sobie Sheaffera intensity i w porównaniu z wcześniejszymi piórami to jest dla mnie niebo, a ziemia. 

Trochę się rozpisałem. 

Witam jeszcze raz i mam nadzieję że miło mnie przyjmiecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...