Skocz do zawartości

Atrament Pióromaniaka - edycja jesień 2019


alrun

Polecane posty

Oczywiście nie mogłam się powstrzymać od zakupu nowych Atramentów Pióromaniaka. Paczka dotarła dzisiaj, także pochwalę się kilkoma zdjęciami: 

oZEAIsD.jpg

RU6aA66.jpg

XwOclq4.jpg

5Qe5ite.jpg

 

Ponieważ ciągle kupuję atramenty na pół z @Martixx, to opanowałam już drukowanie etykiet do perfekcji:
UQIkeI4.jpg

A Wam udało się zamówić wybrane kolory? Z tego, co widzę dostępny jest jeszcze żółty oraz zestaw wszystkich trzech 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wstawiłam te same zdjęcia w innym miejscu i zostałam całkiem nieźle zjechana za kopiowanie etykiety, to wstawiam małe sprostowanie: 
 

Butelka ze skserowaną etykietą jest tylko i wyłącznie na mój użytek. Najzwyczajniej w świecie chciałam mieć tak fajną butelkę, jak ta oryginalna, a nie mam tyle pieniędzy by kupować wszystkie nowości atramentowe, więc całkiem sporo kupuję na pół z Martą. 
Nie próbuję nikogo zniechęcać od zakupu atramentów i obniżać zysków Pióromaniaka. Wręcz przeciwnie - chciałam podzielić się pomysłem grupowych zakupów. Wiem, że część osób nie kupi wcale niektórych atramentów, a zamawiając z kimś innym mogą się jednak skusić. 
 

Sharing is caring ludzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...