Skocz do zawartości

Atrament Pióromaniaka - Edycja #1 - Jesień 2019


_Pióromaniak_

Polecane posty

Atrament Pióromaniaka - Edycja #1 - Jesień 2019

Pół roku przygotowań i prac, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Pierwsza edycja Atramentu Pióromaniaka, czyli Jesień 2019 w trzech kolorach. Każdy kolor limitowany tylko do 33 butelek:

DSC_0467.thumb.JPG.9d002cec8e14271860e8379c83468b11.JPG

Atrament Pióromaniaka to efekt współpracy naszej małej rodzinnej firmy z Dušanem z Inkebary (Inkebara.cz), o którego chemicznym talencie będziecie mogli się przekonać nie tylko sięgając po Edycję #1. Trzy kolory:
- brązowy jest ciepły i mieści się w widełkach klasycznych/formalnych brązów. Jeśli sięgnięcie po papiery wysokiej jakości (Nolty, Tomoe River, Thin Paper w Jibun Techo) otrzymacie odcień kasztanowy. Na chłonnych papierach raczej żołędziowy.
- żółty to prawdziwa niespodzianka. W zależności od papieru, stalówki i spływaka będzie przybierał barwę od żółtej do intensywnie pomarańczowej z dużym cieniowaniem.
- zielony nadaje każdej literze spatynowany charakter. Barwa jakby przed chwilą zdjęta z jesiennego liścia.
 
Wszystkie trzy atramenty są bezpieczne dla piór i łatwe do zmycia (soft ink). Mają bardzo dobry przepływ, umiarkowany czas wysychania oraz mocno cieniują. Kolory są w ciepłej tonacji.
Butelka jest szklana i ma objętość 30 ml. Etykiety są przez nas ręcznie malowane atramentem w odpowiednim kolorze.

Rhodia:
953788706_AtramentPioromaniakaPorownanieRhodiaJesien2019.thumb.JPG.4aa9299556046537c15f6d93323b5704.JPG

NOLTY:

423427687_AtramentPioromaniakaPorownanieNOLTYJesien2019.thumb.JPG.4e51f6249a10df23886c14ea4abd7bfd.JPG

Midori MD:

856106556_AtramentPioromaniakaPorownanieMidoriJesien2019.thumb.JPG.2c63dd380a84fb64b6a4f17fbc5ce6f3.JPG

Atrament Pióromaniaka to bardzo dobrej jakości atrament specjalny wydawany w edycjach kwartalnych i dostępny jedynie do wyczerpania zapasów. Nie planujemy wznawiania koloru po zakończeniu jego sprzedaży.

Wszystkie kolory do dokładniejszego obejrzenia: http://bit.ly/AtramentPioromaniakaEdycja1

Bez Waszego wsparcia naszej firmy, ten projekt nie byłby możliwy. Dzięki!

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, brylinski napisał:

Zamówienie na zestaw już zrobione :) 

A buteleczki będą może numerowane? 

@brylinski, dziękuję za wspieranie Pióromaniaka :). Ze względu na ilość paczki będą wychodziły dziś, jutro i pojutrze w kolejności składanych zamówień. Zrezygnowaliśmy z numerowania butelek, gdy przyszło do wydruku etykiet. Okazało się, że koszty automatycznej numeracji znacząca podwyższają cenę. Najpewniej dopiero kolejne edycje będą numerowane ręcznie, bo mamy już fajny pomysł.

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, derywat napisał:

Fajny zestaw jesienny, ale to niestety nie są kolory dla mnie. Kolejne będą zimowe, czy nawiązanie do pór roku jest tylko jednorazowe?

Dzięki, @derywat! Atrament Pióromaniaka będziemy wydawać co kwartał, ale motywy niekoniecznie będą związane z porą roku. Temat drugiej edycji jeszcze nie jest przesądzony, bo pracujemy mocno nad kolorami o pewnych konkretnych właściwościach i prezencji :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie (może retoryczne) czy może byłaby możliwość zaprenumerowania Atramentów Pióromaniaka? Czyli na przykład wiemy, że w 2020 Pióromaniak(i) wypuszczą cztery edycje swoich atramentów po trzy kolory w każdej edycji i w cenie jak obecnie co daje 396 zł plus przesyłka. Klient płaci na przykład w terminie do końca stycznia 2020 pełną kwotę i tylko sobie spokojnie czeka co kwartał na pozytywną paczkę Pióromaniaka.

Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2019 o 17:11, brylinski napisał:

A ja mam takie pytanie (może retoryczne) czy może byłaby możliwość zaprenumerowania Atramentów Pióromaniaka? Czyli na przykład wiemy, że w 2020 Pióromaniak(i) wypuszczą cztery edycje swoich atramentów po trzy kolory w każdej edycji i w cenie jak obecnie co daje 396 zł plus przesyłka. Klient płaci na przykład w terminie do końca stycznia 2020 pełną kwotę i tylko sobie spokojnie czeka co kwartał na pozytywną paczkę Pióromaniaka.

Co o tym myślicie?

Dobry pomysł! W tej chwili nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów na to, jak będą wyglądały kolejne edycje, więc subskrypcja nie zadziała. Gdy będziemy gotowi, uruchomimy ją :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też zamówiłam zestaw - jesienne kolory trafione w punkt! Nie mogę się doczekać kolejnych edycji, cieniowanie jest zacne 😊

Nie podoba mi się pomysł subskrypcji ze względu na limitowaną ilość butelek. Kto się nie załapie/nie zdecyduje na poczatku roku ten odpada, oj nie. Nie każdy będzie chciał mieć wszystkie kolory z całego roku ale decydując się nie subskrypcję zamknie innym drogę do zakupu kolorów, których sam nawet nie chce.

Optuję za "polowaniem" na kolejne edycje 😈

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 6.11.2019 o 09:44, vril napisał:

Też zamówiłam zestaw - jesienne kolory trafione w punkt! Nie mogę się doczekać kolejnych edycji, cieniowanie jest zacne 😊

Nie podoba mi się pomysł subskrypcji ze względu na limitowaną ilość butelek. Kto się nie załapie/nie zdecyduje na poczatku roku ten odpada, oj nie. Nie każdy będzie chciał mieć wszystkie kolory z całego roku ale decydując się nie subskrypcję zamknie innym drogę do zakupu kolorów, których sam nawet nie chce.

Optuję za "polowaniem" na kolejne edycje 😈

Dzięki, vril! Cieszę się, że kolory przypadły Ci do gustu :).

Jeśli wystartujemy z subskrypcją, to z pewnością odpowiednio zwiększymy liczbę egzemplarzy trafiających do sprzedaży, aby starczyło dla wszystkich chętnych.

Do przeczytania,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mamy już grudzień, czyli zima, więc może pora już na zimową ofertę limitowanych atramentów Piórmaniaka?? Czy są już może jakieś pomysły kolorów? Może jakaś zieleń z błękitem symbolizująca morderczą arktyczną głębię, albo coś czerwonego niczym hektolitry krwi na planie ostatnich odcinków Gry o Tron (w końcu "Winter is Coming"). 

Ps. Niezależnie co będzie rezerwuję jeden zestaw (mogę?).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, brylinski napisał:

Mamy już grudzień, czyli zima, więc może pora już na zimową ofertę limitowanych atramentów Piórmaniaka? Czy są już może jakieś pomysły kolorów? Może jakaś zieleń z błękitem symbolizująca morderczą arktyczną głębię, albo coś czerwonego niczym hektolitry krwi na planie ostatnich odcinków Gry o Tron (w końcu "Winter is Coming"). 

Ps. Niezależnie co będzie rezerwuję jeden zestaw (mogę?).

 

Dzięki! Jasne, że są i to nawet na bardzo zaawansowanym etapie jednak musimy poczekać do końca stycznia, żeby wszystko ułożyło się organizacyjnie :). W przyszłym roku postaramy się regularnie wydawać Atrament Pióromaniaka :).

Marcin

Ps. Dzięki za trzymanie za nas kciuków. Zestaw zarezerwowany :).

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 18.12.2019 o 13:22, brylinski napisał:

I właśnie takie podejście do Klienta szanuję :) 

Już nie mogęsiędoczekać co będzię nowego, wyobraźnia szaleje.

Dzięki @brylinski! Cała przyjemność po naszej stronie :).

Szykujemy zimę, że ho, ho!

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...