Skocz do zawartości

Jakie pióro wybrać.


Polecane posty

Witam wszystkich :)

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze pióra :) Otóż pióro będzie służyło li tylko i wyłącznie do podpisywania dokumentów urzędowych. Nie chciałbym przeznaczać na nie nie wiadomo jakiej kwoty i ustaliłem ją na poziomie 200 zł. Czy w tej cenie da się kupić solidne pióro (chińczyki nie wchodzą w grę)?

Interesuje mnie stalówka M, ewentualnie F, jednak myślę, że to jaką wybiorę konkretnie zależy od producenta pióra. Bardzo ważne jest dla mnie to, aby pióro było zachowane tylko i wyłącznie w czarno - złotej kolorystyce ze srebrną stalówką.

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skreślajcie odświeżonych piór Parkera w szczególności modelu IM to praktycznie nowe pióro choć podobne w wyglądzie, dajcie szanse nowemu IM i odpuście sobie porównywanie do starego modelu bo to pod pewnymi względami dwa rożne pióra. Też byłem, sceptycznie nastawiony czytając głównie opinie na rożnych forach ale jak to bywa na forach część opinii to powtarzanie czyiś wypowiedzi, komentarzy. "Nowy" IM tak powinien wyglądać od samego początku, moim zdaniem bardziej zyskał a odświeżony Urban stracił, głównie na wyglądzie. Pomijając wygląd to praktycznie te same(wreszcie) pióra, IM jest tak samo dobry jak Urban a ten w starszej wersji był bardzo poprawnym czy wręcz dobrym piórem. Również zyskał odświeżony Jotter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przede wszystkim różnią się stalówką, zmienionym wzorem na klipsie i szerszą obręczą na skuwce. Z resztą dość dobrze obrazuje to materiał firmowy.

DekZpQr.jpg

69wBPfw.jpg

0nHxBcj.jpg

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...