Skocz do zawartości

Porównanie zielonych atramentów: Krishna, Iroshizuku, KWZ Ink, Standargraph


_Pióromaniak_

Polecane posty

Elegant Teal jest świetny, ale po zatankowaniu trzeba nim pisać a nie trzymać tylko w piórze, bo lubi trochę przyschnąć. Pomimo tej jednej wady gorąco polecam.

Szkoda, że tylko jeden zielony od KWZ znalazł się w zestawieniu - akurat odcieni zielonego chyba mają najwięcej w swojej ofercie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marecki napisał:

Od dawna podobają mi się teale, więc dla mnie elegant rządzi w tym zestawieniu.... choć pozostałym zieleniom Krishny też nie mogę odmówić charakterności. Chyba ghat green widziałbym w swoich zbiorach najchętniej.

 

Podobnie jak ja. Ghat Green podoba mi się najbardziej :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, derywat napisał:

Elegant Teal jest świetny, ale po zatankowaniu trzeba nim pisać a nie trzymać tylko w piórze, bo lubi trochę przyschnąć. Pomimo tej jednej wady gorąco polecam.

Szkoda, że tylko jeden zielony od KWZ znalazł się w zestawieniu - akurat odcieni zielonego chyba mają najwięcej w swojej ofercie. ;)

KWZ mają wiele bardzo udanych zieleni, ale skończyło się nam miejsce podczas robienia testów. Następnym razem wezmę notatnik A4 :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można by uprzejmie prosić o porównanie czerwieni i pomarańczy? Poszukuję czegoś jak najbliższego do Montblanc "Petit Prince Red Fox" (piękny, piękny, piękny). Niefartownie kupiłem naboje e tymże kolorze aby przerobić je by pasowały do Pilota Caplessa z 1966 i troszkę popisałem tymże atramentem (skoro już był), no i się zadurzyłem. Tylko jak to u MB cena za edycje specjalne jest ciut zaporowa, no i to edycja specjalna więc się skończy, a ja zdecydowanie chciałbym mieć taki kolor do dyspozycji już zawsze. Więc proszę, proszę, proszę bardzo o pomoc. 

Edytowano przez brylinski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2019 o 13:15, brylinski napisał:

A można by uprzejmie prosić o porównanie czerwieni i pomarańczy? Poszukuję czegoś jak najbliższego do Montblanc "Petit Prince Red Fox" (piękny, piękny, piękny). Niefartownie kupiłem naboje e tymże kolorze aby przerobić je by pasowały do Pilota Caplessa z 1966 i troszkę popisałem tymże atramentem (skoro już był), no i się zadurzyłem. Tylko jak to u MB cena za edycje specjalne jest ciut zaporowa, no i to edycja specjalna więc się skończy, a ja zdecydowanie chciałbym mieć taki kolor do dyspozycji już zawsze. Więc proszę, proszę, proszę bardzo o pomoc. 

Nie mam Red Foxa, więc porównanie mogłoby wprowadzać w błąd, ale jeśli się u mnie pojawi, przygotuję zestawienie :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Pioromaniak.pl napisał:

Nie mam Red Foxa, więc porównanie mogłoby wprowadzać w błąd, ale jeśli się u mnie pojawi, przygotuję zestawienie :).

Marcin

Mogę podesłać próbkędo porównania :) zostało mi tak z 4-5 ml to z 2 ml uszczknę :D 

Poproszę adres do wysyłki to może nawet w tym tygodniu dotrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brylinski napisał:

Mogę podesłać próbkędo porównania :) zostało mi tak z 4-5 ml to z 2 ml uszczknę :D 

Poproszę adres do wysyłki to może nawet w tym tygodniu dotrze.

Dzięki, to bardzo miłe z Twojej strony :). Przesłałem adres na PW, a gdy próbka dotrze, przygotuję porównanie.

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...