Skocz do zawartości

Pelikan M805 Blue Dunes


Polecane posty

Napisano (edytowany)

Mam podobne odczucia :). Kolor fajny, na żywo zapewne jeszcze bardziej niż na zdjęciach, ale okienko ułatwiłoby kontrolowanie poziomu atramentu. Chyba, że cały korpus będzie trochę przezroczysty tak jak w Grand Place z 2016 r. 🙄

Do przeczytania,
Marcin

 

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że to "topowy" model i takie "usprawnienia" są bardzo użyteczne, ale czy pożądane w  tak prestiżowych modelach? IMO takie modele będą konserwatywne w wyglądzie. 

Bardzo ładny ten niebieski. 

Edytowano przez Ruffio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)
22 godziny temu, Ruffio napisał:

Nie zapominajcie, że to "topowy" model i takie "usprawnienia" są bardzo użyteczne, ale czy pożądane w  tak prestiżowych modelach? IMO takie modele będą konserwatywne w wyglądzie. 

Bardzo ładny ten niebieski. 

Z mojej perspektywy okienko jest właśnie takim konserwatywnym i charakterystycznym elementem piór z wyższej półki cenowej. W przypadku Pelikana szczególnie, bo często odwołuje się do produktów sprzed lat, które okienko mniejsze, większe, czyste lub w paski, ale zawsze miały.

59943866_2287947364596912_26353716605799

Nie mam na myśli, że brak okienka to coś złego. Absolutnie nie. Po prostu dla mnie wygodna rzecz :).

Marcin

Edytowano przez Pioromaniak.pl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pioromaniak.pl napisał:

odwołuje się do produktów sprzed lat, które okienko mniejsze, większe, czyste lub w paski, ale zawsze miały.

 

mam kilka souveraenow sprzed lat (striped, tortoise, stresemann) i wlasciwie okienka nie maja

moze troche bardziej przejrzysty korpus w miejscu pracy tloka, trudno teraz ocenic bo piora maja > 30lat i pociemnialy

ale fakt, klasyczna 100ka z ogromnym oknem ma swoj urok

 

tapatalk

verstuurd vanaf mijn iphone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...