Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Klerk

Pióra inaczej, pióra w podwójnej roli.

Polecane posty

Pióro jest stworzone do tego aby pisało pięknie i o rzeczach wielkich. Jeżeli tak się sprawdza, nie potrzeba nic więcej. Jeśli jednak służy głównie i w zasadzie do "wypisywania czeków", można nadać mu inne dodatkowe funkcje, więcej niż tylko godne prezentowanie statusu właściciela. O legendarnym korzystaniu ze specyficznych piór przez fajczarzy już się wypowiadałem, ale tu powtórzę bo to jest przyczyna wywołania tego tematu. Otóż dystyngowani fajczarze dyskretnie, ale tak aby kto ma widzieć, widział, poprawiają piórem tytoń w fajce. Ponoć platynowe główki skuwek nie psują smaku.

0Pn0zSL.jpg

A tu w pełni funkcjonalny odpowiednik, ale znacznie tańszy. Kto nie ma i nie używa, nie zobaczy różnicy. Skoro nie ma różnicy, to po co przepłacać (to ze starej reklamy).

EVgHhgj.jpg

Gdyby któraś z Pań chciała z niewypowiedzianym wdziękiem zrobić podobnie, ma do dyspozycji stosowne pióro. Relatywnie coraz więcej kobiet pali fajkę, być może dlatego, że fajczarze wykruszają się w zastraszającym tempie.

U7wY3UK.jpg

Idąc dalej tym tropem znalazłem coś dla chłopaków.

LkOMUAa.jpg

A tu przykład obecnej dominacji słabej płci. Panie przejęły i swobodnie posługują się atrybutami męskimi: fajka, spodnie, samochód terenowy..., a ze swojej domeny nie oddały nic! Do czego służy to pióro-multitool pokazuje zdjęcie, ale zupełnie nie mam pojęcia jak? Dla mnie to dowód, że chińskie urzędniczki mają w pracy sporo czasu dla siebie.

7OuRDtk.jpg

Wystarczy trochę podłubać w necie i znajdują się niesamowite wynalazki dla dziewczyn i chłopaków w spodniach moro. Jak to pióro działa, a może to działo(?), nie mam pojęcia i nie wiem czy w ogóle pisze.

pGLTHvm.jpg

A to długopis, pokazuję dlatego, że można pójść jeszcze dalej.

D5keh08.jpg

Wystraszony tymi wynalazkami, nieoczekiwanie zobaczyłem coś pięknego, pióro koncepcyjne, ale to idzie w dobrym kierunku, uff.., ulżyło mi.

nDESpva.jpg

Na tym na razie kończę.

Edytowano przez Klerk