Skocz do zawartości

Najdziwniejsze modele piór


Polecane posty

Przeglądając Etsy zupełnie przez przypadek znalazłam pióro Soyuz Gold Fish, które ma miniaturowe akwarium ze złotą rybką w korpusie i tak zaczęłam się zastanawiać jakie modele piór uważacie za najdziwniejsze/najbardziej zaskakujące? :)

https://www.etsy.com/pl/listing/644192338/soyuz-gold-fish-vintage-soviet-russian?ga_order=price_asc&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=fountain+pen&ref=sc_gallery-9-7&plkey=7a322d7c214b6cc6585e4f4ded306f1cda5fb475%3A644192338

s-l300.jpg

il_570xN.1728490053_q793.jpg

soyuz-leningrad-ussr-soviet-vintage_360_

s-l225.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW czy to jest pióro z chowaną stalówką? Widziałem już kiedyś coś takiego, ale za każdym razem miło zaskakuje swoja odmiennością. Choć moje ulubione - i mam zakup w planach -to Monteverde tool fountain pen.

toolpen_fp_group_1.jpg

 

ma nawet śrubokręty w zestawie

 monteverde-stylus-screwdrivers.jpg

zdjęcie ze strony: http://inkofmefondly.blogspot.com/2014/09/monteverde-one-touch-tool-fountain-pen.html

Edytowano przez emrzet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emrzet Pióro nie ma chowanej stalówki, stalówkę wysuwa się z korpusu, ciągniesz za wkręcaną "zatyczkę" i wysuwa się cała stalówka z zabudowana sekcją, pióro zasilane jest nabojami.

@derywat Tak jak napisał @-Mateusz- na końcu jest gumka do ekranów dotykowych, ponadto na bokach korpusu 4 rodzaje linijek, poziomica, w środku wyciągany śrubokręt.

Fajny gadżet :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, syrius napisał:

@emrzet Pióro nie ma chowanej stalówki, stalówkę wysuwa się z korpusu, ciągniesz za wkręcaną "zatyczkę" i wysuwa się cała stalówka z zabudowana sekcją, pióro zasilane jest nabojami

Ten opis ma dotyczyć Pilota Capless, którego zdjęcie wrzuciłem? Bo on działa inaczej, w skrócie: jak długopis. Stalówkę chowa się i wysuwa naciskając przycisk na drugim końcu pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...