Skocz do zawartości

Witam


LukaszS

Polecane posty

Witam serdecznie. Łukasz na codzień użytkownik głównie jinhao 159, Parkera frontier revala i kilka now name które super się sprawują (pierwsze pióro to takie od Taty drewniane z pracy, które dostał na jubileusz choć był stolarzem ale takie gadżety firma miała). Wszystkie na tłoczek nie lubię naboji. Zalogowałem się na forum bo dziś stałem się posiadaczem kilku piór i nie bardzo wiem, czy to co czytam w necie jest o moim znalezisku. Znalazłem Montblanc piuro i długopis 32, w oryginalnym opakowaniu z wkładkami do dług. Piuro ma na stalówce napis 585. Czy to może być piuro z lat 60? Mogę przysłać zdjęcia. Drugie Pelikan 20 silvex stalówka bez niczego. W pudełku. Trzecie dziwne kaweco sport V12 M. Takie czarne krótkie  razem z długopisem. W skórzanym małym etui. Nie interesuje mnie sprzedaż. Zbieram pióra mam ich 10. O tych nowych nie wiem nic a chcialbym😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na pencyklopedii i ten mój Montblanc 32 chleba rzeczywiście jest z lat 60 i z 14 karatową stalówka. Co prawda był to wówczas chyba jeden z najtańszych modeli ale zawsze to historia. Muszę sprawdzić czy jeszcze da radę pisać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, LukaszS said:

Znalazłem na pencyklopedii i ten mój Montblanc 32 chleba rzeczywiście jest z lat 60 i z 14 karatową stalówka. Co prawda był to wówczas chyba jeden z najtańszych modeli ale zawsze to historia. Muszę sprawdzić czy jeszcze da radę pisać. Pelikan to lata 70, tylko o kaweco nic nie znalazłem ale to chyba jakiś okazjonalny model. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...