Skocz do zawartości

Cześc i od razu DLACZEGO


mihauk

Polecane posty

Cześć,

 

zaczałem coś tam pisać bez powitania wiec nadrabiam. 

Pacjent Michał,

Diagnoza: Pióroza średniozaawansowana (choć juz sie dowiedziałem ze bardzo zaawansowana), ikonoza tez szaleje,, uwaga zaraża

Warszawa. Ale nie warszawka. 

Piór dużo, rozmaitych. I przybywa. Uzywam nie tylko układam w gablotkach. Jaram sie. Uczę i eksperymentuje. Nie jestem ortodoxem, ale ostatnio użyłem długopisu 3 tyg temu na poczcie (odbierałem oczywiście pióro).. Bez (póki) zdecydowanego kierunku - mam od EF do OB i 1,9mm stub, od Chin przez Japonie, Indie, Europe po USA. Od piór totlanie nowych i nowoczesnych po takie 70 i 80cio letnie. Od stalówek gwoździ po bardzo flex. 

Atramenty mnie fascynują. Mieszam. Staram się zrozumieć i wyczuć grę pomiedzy piórem (systemem napełania choćby), stalówką, papierem a atramentem. Uzywam tez maczanych stalowek i pióra szklanego - idelanego do testowania i katalogowania atramentów. 

DLACZEGO -> no  własnie, mam takie jedno pytanie, ktore pewnie siega gdzies zamierzchłej historii - dlaczego na tam małym w koncy "rynku" sa dwa fora o piórach? To i "to brązowe"? Cierpi na tym aktywnośc na obu mam wrażenie, szczególnie na "tym drugim". Ktoś mnie oświeci? 

Tak czy owak - bede tu zagladał, nie tylko czytał ale czasem czymś sie podziele. 

Michał 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dziel się wiedzą i pasją.

"Dlaczego"? Sam kilka lat temu zadawałem sobie to pytanie. Może dlatego, że w każdej kategorii chcą być dwaj liderzy?

Mi nie przeszkadza, zarejestrowałem się na oba. "niebieskie" pozwala mi na codzienne uczestnictwo, "brązowe" na dyskusje filozoficzne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...