Skocz do zawartości

Pióro kupione na pokładzi Zeppelina


MarcinEck

Polecane posty

25 minut temu, MarcinEck napisał:

No nie... mam sporo lat, ale nie aż tyle ☺️

Akurat wiek by tu nie przeszkadzał ;) Widziałem sterowce nad Niemcami. Nadal latają, no może nie takie wielkie  jak Hindenburg, ale zawsze.  Turystyka kwitnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MarcinEck napisał:

Faktycznie... doczytałem się w necie, ze ktoś reaktywował sterowce i za drobne 200 euro można sobie polatać przez 20 minut zdaje się 😉

To właśnie miałem na myśli. Widziałem kilka lat temu nad Düsseldorfem. Nie był tak okazały jak wspomniany przeze mnie Hindenburg, ale robił wrażenie .

1469969-zeppelin-nt-657-323.jpg

Tu jest notka traktująca o sterowcach nad Francją. Biznes się kręci. Tylko piór wiecznych pewnie nie sprzedają na ich pokładach. Marcinie, mamy okazję rozwinąć interes piórowy :) Ty znasz francuski, ja angielski - damy radę :):)https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/730312,airship-paris-pierwsza-od-lat-komercyjna-linia-sterowcow-we-francji.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz. Okazja minęła koło nosa, kilka lat temu bowiem w Krakowie można było sobie wsiąść do balonu na uwięzi i za odpowiednią opłatą popatrzeć z góry na Wawel i Skałkę. Trzeba było wtedy sprzedawać pióra z okolicznościowym napisem 😉

Trzeba chyba kończyć ten wątek, bo się robi mocno "off-topicowy" 😜

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...