Skocz do zawartości

Dzień Pióra Wiecznego 2018


dawid.w

Polecane posty

@dawid.w dzięki za założenie tematu (wyprzedziłeś mnie) :)

Ja będę brał czynny udział w DPW, będę miał swój stolik na którym będę wystawiał swoje pióra. Będzie można u mnie pogadać, pooglądać i praktycznie wypróbować część piór. Zaznaczam że moje pióra nie są na sprzedaż!

Osoby które są zainteresowane atramentami powinny zabrać ze sobą czyste pióra gotowe do tankowania. Z tego co wiem będzie można zatankować pióra, ale nie będzie można brać próbek.

Jeżeli ktoś z Was trafi do mojego stolika to niech nie "udaje greka" tylko się przedstawi. (Przypominam że forumowicze mówią sobie po imieniu lub nicku).

Zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid.w Właściwie to wczoraj we Wrocławiu było spotkanie z okazji Dnia Pióra Wiecznego: https://www.facebook.com/events/729932930685413/ 

 

Dnia 9.11.2018 o 00:06, empi napisał:

Osoby które są zainteresowane atramentami powinny zabrać ze sobą czyste pióra gotowe do tankowania. Z tego co wiem będzie można zatankować pióra, ale nie będzie można brać próbek.

Masz na myśli stanowisko Pióroteki, czy Ty będziesz miał ze sobą jakieś flaszki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, alrun napisał:

 

Masz na myśli stanowisko Pióroteki, czy Ty będziesz miał ze sobą jakieś flaszki?

Oczywiście mam na myśli Piórotekę. Ja w większości używam edelseinów, ale jeżeli masz życzenie to mogę przynieść: Iroshizuku tsutsuji, Visconti brown, GvFC cobalt blue lub Silor oku-yama (owoc granatu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, empi napisał:

Oczywiście mam na myśli Piórotekę. Ja w większości używam edelseinów, ale jeżeli masz życzenie to mogę przynieść: Iroshizuku tsutsuji, Visconti brown, GvFC cobalt blue lub Silor oku-yama (owoc granatu).

Nie, dziękuję. Pytałam, bo w Piórotece są zwykle te same atramenty, więc zastanawiałam się, czy opłaca mi się czyścić pióra ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany porównaniem kolorów jakiś atramentów to będę miała ze sobą swój "atramentownik":

B6ug4sj.jpg

Natomiast lista moich atramentów jest tutaj: fpc.ink/users/294, także jeśli macie ochotę na jakieś próbki, to poproszę o wcześniejszy kontakt, w tym roku nie przygotowuję próbek "na zapas" ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...