Skocz do zawartości

Cześć


mirosuaw

Polecane posty

Witajcie,

Jestem tu nowy, ale i stary zarazem. Jeśli dobrze rozumiem, obecne forum powstało z przekształcenia się poprzedniego, na którym byłem zarejestrowany, ale w pewnym okresie przestałem się udzielać. Na nowym forum musiałem się ponownie rejestrować, co też uczyniłem i jestem. Pozdrawiam wszystkich.

Przerobiłem trochę piórek, aktualnie najczęściej używam na zmianę Pilota Capless, Platinum 3776 i Lamy Vista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, miło spotkać ponownie.  Piszę piórem wiele lat. Odkąd pamiętam. Co do pisania to  przede wszystkim spływak i stalówka, oraz dobrze do danej ręki wyważona całość. Reszta to słowa, słowa, słowa.   Przyjemnie jest mieć "ładne" pióro. Przy czym trzeba pamiętać, że nie to ładne co "ładne", tylko to co się komuś podoba. Resztą się nie przejmować zupełnie. I nie zapominać o głównym bohaterze - ATRAMENCIE. BARDZO WAŻNE. Metodą prób i błędów dobrać kolor i sprawdzić właściwości. Okazuje się że cena wcale nie gwarantuje jakości. Moje największe rozczarowanie to atramenty  niemieckiej firmy Pelikan. Natomiast biorąc pod uwagę jakość/cena polecam atramenty Watermana.  Klasą samą w sobie są atramenty DIAMINE. Ale też niezłe są niektóre atramenty chińskie, np.picasso black.  Na co dzień używam atramentów fioletowych.  Obecnie piszę  piórem Waterman Exception. Polecam też pióro Parker Premier.

Pozdrawiam.

Vratis

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, empi said:

Witam i pozdrawiam :)

W jakim celu to robisz?
Kilkadziesiat takich samych wpisow, odpowiedzi na watki sprzed wielu miesiecy, polegajace na hurtowym wklejeniu tego samego tekstu,.

Rozumialbym, gdybys byl tepym automatem spamujacym - ale tak chyba nie jest. Stad pytanie: Po co? Usilujesz sobie podbic jakies statystyki?

zagadka.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam każdego nowego członka forum. Każdego z osobna, ale zawsze w ten sam sposób. Niestety robię to mało systematycznie i dla tego mam po kilkanaście wpisów jednego dnia. :)

Powitania nie podbijają statystyk. Zostało to wyłączone jakieś 3 lata temu.

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...