Skocz do zawartości

Czas pomyśleć o kalendarzu


Gość

Polecane posty

  • 1 month later...

Witam,

Używam kalendarz Paperblanks 2018 seria Black Moroccan Ultra (dzień na stonie). Jest pięknie wykonany. Niestety wersja angielska.

Najważniejsze jest jednak to, że atrament w niewielkim stopniu ale przebija na drugą stronę (a piszę piórami se stalówką F)...

Jednakże ze względu na dość ograniczony budżet nie stać mnie na cytowany wcześniej Hobonichi więc w tym roku zamówiłem ponownie Paperblanksa 2019 seria Bach Cantata Ultra Day (62 zł zamiast 185 zł to na prawdę przekonujący argument). Może na 2020 się poszczęści :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Właśnie dostrzegłem, że mają też formaty A-4. W 4 wersjach kolorystycznych okładki. Papier akceptowalny do pisania piórem. Piszę "akceptowalny", bo mógłby mieć nieco lepszą gramaturę. Osobiście piszę stalówką BB, atrament Hero granatowy i żadnego przebijania nie zauważyłem. Niemniej na bardziej satynowym papierze typu Oxford, pismo wygląda ciekawiej, cieńsze linie literek. Mimo to kalendarze Avanti z układem dziennym [są i tygodniowe], to dobry wybór. Przy okazji zawierają sympatyczne informacje dotyczące imienin, przysłowia na każdy dzień i w stopce na każdej stronie jest skrócony kalendarz minimalistyczny na rok bieżący. 

Kalendarz Avanti A-4

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...