Skocz do zawartości

Co to za pióro?


oskar2905

Polecane posty

Chusteczką na sucho nie czyść, bo do reszty zetrzesz złocenia. Najprościej to stalówkę z sekcją wrzucić do kubka z ciepłą wodą z dodatkiem płynu do naczyń na pół dnia. Po 2h jak się odmoczy dobrze będzie wyciągnąć stalówkę ze spływakiem. Wystarczy wygooglować jak czyścić pióra, gdyż jest sporo informacji jak to zrobić, na YouTube również. 

Możesz wstawić zdjęcie całego reforma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Michał mi na priv wytłumaczył jak myć pióra.

Reform jest plastikowy, niestety zaczął  kruszyć się w gwint przy nakrętce, bo jest zakręcany. Obawiam się, że niebawem w ogóle nie będę mogła go zamknąć gdy pokruszy się całkiem.  mam go od ponad 20 lat i pisze nim się rewelacyjnie bardzo miękko, wręcz sunie po papierze.  Grubość kreski również bardzo mi odpowiada w przeciwieństwie do tego np. cieńszego Watermana który moim zdaniem drapał, przerywał i był dla mnie dość twardy.

 Pozostałe pióra należały do mojego taty i mają raczej wartość sentymentalną prawdopodobnie nie będę ich używać.

Zdjęcia Reforma:

download.php?fid=k8002osftd

download.php?fid=k5oxkgwsxq

download.php?fid=ggyfr7imxi

download.php?fid=uklr4gozks

http://s016.wyslijto.pl/download.php?fid=j86tzpmkcu

Edytowano przez esia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...