Skocz do zawartości

Jakim atramentem piszesz dzisiaj?


Topaz

Polecane posty

14 minut temu, Didi napisał:

Jaki to notes, z papierem iso?

Zabij, nie wiem!

Wszedłem kiedyś do sklepu Sostrene Grene (to taka duńska sieć - o ile wiem, w PL nie ma swoich sklepów) i trafiłem na takie trzy bloczki A5, jak poniżej. Tanie nie były (znaczy: można kupić notatniki o wiele tańsze!) - bo 2,10 € za sztukę. 

Żałuję jednak, że nie kupiłem ich więcej. W sklepie ich nie ma; może będą pojawiać się co jakiś czas? 

4Fg2buu.jpg

Edytowano przez Wieczny wagarowicz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 393
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

14 minut temu, tom_ek napisał:

Ciekawy ten brąz Ostera

On jest taki brązowozielony w zależności od światła. W świetle dziennym, w którym było zrobione to zdjęcie wpada bardziej w brąz, a przy żarówce robi się zielonkawy. Bardzo ciekawy. 

 

15 minut temu, tom_ek napisał:

gdzie kupiłaś 3 Oysters

Pisałam o tym tu (w skrócie dostałam od nich do przetestowania). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alrun napisał:

Pisałam o tym tu

Ach, no tak, czytałem i oglądałem, spodobał mi się (a Przyjaciół dzięki żonie - lub przez żonę - znam na pamięć ;)).

1 godzinę temu, alrun napisał:

On jest taki brązowozielony w zależności od światła. W świetle dziennym, w którym było zrobione to zdjęcie wpada bardziej w brąz, a przy żarówce robi się zielonkawy. Bardzo ciekawy.

A więc ma dokładnie tak samo, jak inny Oster - Khaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2020 o 20:11, alrun napisał:

sIV5mo1.jpg

Moje lutowe atramenty. A marzec zaczęłam bardziej wiosennie ;) 

 

To zdjęcie mnie upewniło, że potrzebuję tego fioletu inkebary.
Jaki to papier jeśli można spytać?
Ogólnie widzę że mamy podobne gusta odnośnie kolorów, wszystkie piękne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2020 o 20:33, alrun napisał:

On jest taki brązowozielony w zależności od światła. W świetle dziennym, w którym było zrobione to zdjęcie wpada bardziej w brąz, a przy żarówce robi się zielonkawy. Bardzo ciekawy.

O, ciekawe. Ja na razie takie zachowanie zauważyłem chyba tylko w KWZ Zielonozłotym :)
Co ciekawe zarówno przy ciepłej żarówce (~4000K), jak i przy chłodnej (~6000K) wygląda na zielonkawy, a w świetle dziennym bardziej brązowawo.
(Chyba mam żarówki z niskim Ra/CRI :P)

Edytowano przez LukeSw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Topaz napisał:

Że co? Z Filipin atrament? Jak Ty @alrun wynajdujesz takie firmy i jak takie atramenty ściągasz do Polski? Pytania retoryczne, ale pełne podziwu.

Wynajduję przeważnie na instagramie, najbardziej intrygują mnie właśnie takie mniej znane firmy oferujące coś więcej niż gama kolorów podstawowych. 
Jeśli chodzi o zakup, to zawsze można się zapytać producenta o możliwość wysyłki do Polski i płatność np. przez PayPala. Małe manufaktury zdecydowanie mają czas i chęci na takie rzeczy 😊 

A taka Vinta na przykład jest dostępna w Cult Pens (o czym dowiedziałam się całkiem niedawno) 😉 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, derywat napisał:

Pennonia Dungo wygląda nieźle. Jak się nim pisze? Jaką stalówką jest podpisany na zdjęciu?

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie przepadam za pomarańczowymi atramentami, ale ten jest super. Dobrze nasycony (notatki czyta się bez problemu) i ładnie cieniuje. Podpisany chyba M. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...