Jump to content
Sign in to follow this  
akavel

Cześć!

Recommended Posts

Witam Was wszystkich!

Nie bardzo wiem dlaczego tak się stało, niemniej ostatnio — zupełnie dla mnie niespodziewanie — usłyszałem zew piór wiecznych... i odpowiedziałem na niego. Jestem Wam bardzo wdzięczny za to Forum, które przeglądałem wielokrotnie w poszukiwaniu różnych recenzji, wspierając się również serwisami anglojęzycznymi, gdy próbowałem się zdecydować na pierwsze pióro (tzn. pierwsze — licząc od czasu podstawówki...).

Zacząłem kilka tygodni temu od Pilota Kakuno (M), który zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie jakością pisania; byłem mocno zaskoczony na plus także porównaniem z (dość mglistymi co prawda) wspomnieniami z dzieciństwa. Z kolei wczoraj po długim wyczekiwaniu odebrałem w końcu z paczkomatu pióro Kaweco Sport (EF, przezroczysty). Ten z kolei mocno mnie zmieszał i zdezorientował, zarówno korzystnie jak i niekorzystnie, zwłaszcza w zestawieniu z wyobrażeniami, które miałem po czytaniu recenzji.

W tej sytuacji pomyślałem, że odważę się zrobić kolejny krok i zarejestrować na Forum, z nadzieją, że będę mógł spróbować zasięgnąć Waszych rad, opinii i przede wszystkim doświadczenia w zrozumieniu zachowania tych piór. A także aby lepiej rozeznać gdzie się kierować dalej w ewentualnych poszukiwaniach, zwłaszcza zanim ew. zdecyduję się na bardziej finansowo ryzykowne zakupy. Postaram się wkrótce napisać trochę bardziej szczegółowego posta z pytaniami, w jakimś adekwatnym "dorosłym" dziale Forum — ale potrzebuję na to jeszcze trochę czasu. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem licząc, że moja przyszła prośba o pomoc spotka się tu z życzliwym przyjęciem!

Czołem!

/Mateusz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! trafiłeś doskonale ;) napisz koniecznie na co się zdecydujesz, przy ,,bardziej ryzykownych zakupach", pamiętaj, że dzisiaj nie zawsze przyjemnośc z pisania wzrasta wraz z ceną ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×